096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Що таке паровий пилосос і як він працює

паровий пилосос

Паропилосос – це комбінований побутовий прилад, який складається з двох частин: парогенератора – парового котла, де відбувається випаровування і потужного пилососа з аквафільтром.
Паропилосос виконує дві основні функції: функцію парової очищення від бруду і функцію вакуумного всмоктування цього бруду в паропилосос.
Тобто, паропилососи це техніка за допомогою якої Ви можете відчистити будь-яке забруднення і зібрати як суху так і рідку забруднюючу речовину, пропилососити поверхню.

Всі ці функції ви можете використовувати як одночасно, комбінуючи їх так і кожну функцію по-окремо, просто відключаючи іншу.


Тепер давайте розглянемо більш детально цей апарат. Навіщо ж він потрібен сучасній людині. На наше переконання, паропилосос заощадить Ваші час і гроші. Час, тому що процес прибирання у вас буде займати в кілька разів менше часу і відбуватися більш комфортно, ніж до придбання цього домашнього помічника, так-як Вам вже не потрібно буде вручну відтирати, витирати, мити, замітати, пилососити, запирати плями будь-якого походження і гладити і т.д. , як Ви робили це  раніше. Оскільки після придбання все це і багато іншого ви зможете робити за допомогою натискання однієї кнопки на паропилососі. А що стосується грошей, то вам не потрібно буде більше користуватися послугами хімчисток і клінінгових служб, які є недешевими, тому що тепер ви все зможете робити самі не виходячи з дому. А крім того ви ще будете економити і на хімічних засобах, які ви раніше використовували для прибирання. Адже для прибирання з паропилососом побутова хімія просто не потрібна.

Для роботи парового пилососа потрібно лише заповнити резервуар чистою водою і під’єднати прилад до мережі. Через 5-10 хвилин вода нагрівається до температури 145 градусів, загоряється лампочка-індикатор – апарат готовий до прибирання.

При натисканні кнопки пара під тиском виходить по паровому шлангу назовні через обрану вами насадку. Струмінь пари на виході має температуру понад 100 градусів. Таким чином, завдяки високій температурі і тиску проводиться гарантовано ефективне очищення будь-якої поверхні яка прибирається.
Струмінь пари сміливо можна направляти на міжкафельні шви у ванній, на душову кабіну, на сантехніку і навіть на дзеркала. Ще одне важливе зауваження – в парі не містяться мінерали, тому на дзеркальній поверхні не залишаються розводи, що актуально для предметів з нержавіючої сталі, скла і подібних.

Паропилосос оснащений турбулентним водним фільтром, який забезпечує багаторазове проходження брудного повітря через воду і за рахунок цього весь пил осідає у воді. Крім цього в паровому пилососі є ще такі фільтри.

1. Спеціальна перфорована сітка і поролоновий фільтр. Вони затримають частинки пилу, які не осіли в воді (синтетична пил, цементний пил).

2. HЕPA (Хепа) фільтр, розташований на виході, відповідає за очищення повітря від алергенів (пилок, спори, бактерії, виділення пилових кліщів). Завдяки такому «захисту» очищення повітря проводиться на 100%.

Якщо ж в будинку є домашні тварини, які люблять полежати на дивані і на килимі, то паропилосос допоможе швидко очистити улюблені місця домашніх вихованців від запаху і вовни. Крім цього в паровому пилососі вся шерсть збирається в воді і після кожного прибирання залишиться лише вилити брудну воду і сполоскати ємність.

У комплект паропилососа входить великий набір різних спеціальних насадок включаючи такі як турбощітка і турбощітка для м’яких меблів. Проста турбощітка дозволяє ефективно збирати шерсть домашніх тварин. волосся, нитки, а також надавати приємний зовнішній вигляд килимовому покриттю.


Що ви зможете зробити за допомогою парового пилососа:
Прибрати і продезінфікувати ванну кімнату і туалет: душову кабінку, ванну, унітаз, раковину, кахельну плитку, міжкафельні шви, підлогу і подібне.
Очистити, відпарити килими і килимові покриття, матраци, ковдри, подушки і т.д.
Продезінфікувати і якісно прибрати всю кухню: плиту, духовку, посудомийну машину, холодильник, мийку і т.д.
Прибрати і продезінфікувати тверді поверхні: кахельні, гранітні, мармурові і т.д.
Очистити і навіть пропрасувати штори, гардини, жалюзі.
Очистити і продезінфікувати корпусні і м’які меблі.
Прибрати і продезінфікувати автомобіль.
Очистити вікна і дзеркала легко і без розводів.
Вивести плями різного походження з будь-якої поверхні.
Крім цього, в добавок Ви можете за допомогою паропилососа і спеціальної насадки парової праски легко відпарити і розгладити будь-який свій одяг, в тому числі верхній і виглядати завжди на всі 100%.

І ще згадаємо одну унікальну функцію, яку легко може здійснити ваш паровий пилосос – це за допомогою пари і режиму вакууму з повітря видалити пилюку, всі неприємні запахи, відрегулювати вологість повітря, а крім цього на додачу ще й провести ароматизацію приміщення вашими улюбленими ароматами.

Ну, а тепер подумайте і вирішіть: чи варто тримати в будинку цілий склад техніки і хімічних засобів, якщо все це можна замінити таким універсальним компактним екологічним агрегатом чистоти і зручності, яким є паропилосос.

Правда є одне зауваження, щоб ці всі функції ваш паровий пилосос виконував якісно, потрібно при покупці не пожаліти грошей і вибрати дорожчий і кращої фірми, тоді Ви будете повністю задоволені купленою річчю і ще довгі роки не будете приносити його на ремонт в наш сервісний центр Пленет))).


Більше інформації про пилососи тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом ппилососів та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або на пошту.