Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Камери відеоспостереження для магазину

встановлення відеонагляду

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Вибір камери відеоспостереження для магазину відбувається виходячи з конкретних вимог, що пред’являються до системи безпеки об’єкта, в кожному разі вимоги можуть відрізнятися. Точки відеозахоплення в магазинах можна розділити на кілька зон, до кожної з яких пред’являються свої вимоги. Виділимо дві основні зони магазину – це внутрішнє приміщення і відеоспостереження на вулиці ( стаття про вуличні камери відеоспостереження), і розглянемо кожну з них більш детально.


Відеоспостереження усередині магазину

Такі камери діляться, як правило на такі види:
Камери загального огляду. Такі камери спрямовані на входи, коридори, уздовж вітрин і полиць з товарами і т.д. Основне призначення не в розпізнаванні окремих деталей, а відстеження загальної обстановки. До речі, подібні точки видеозахоплення не дають 100% гарантії від крадіжки (неможливо контролерові не відриваючись відстежувати всю обстановку в магазині по моніторах), хоча значно зменшують можливі збитки від зловмисників. Тому з високою роздільною здатністю таких точок не потрібно, достатньо установки дешеві пристрої;


Камери загального огляду з автоматичним повертанням. Різновид попередніх камер. Поворотна камера хоч і дорожча, але здатна замінити кілька односпрямованих. Для відстеження загальної обстановки досить періодичного проходження камери. А одна точка видеозахоплення може значно зменшити кількість інформації, яка видається на монітори стеження. Хоча в частині подальшого перегляду і виявлення якихось випадків вона і поступається кільком односпрямованим камерам. Високої розподільчої здатності та хорошої оптики в таких випадках також не потрібно;


Касові камери. Основний сенс таких камер – в першу чергу можливість розпізнання операцій з готівковою валютою, розрахунковими картками. Другий момент – можливість розпізнання особистості шахраїв. Тому вимоги до таких точок відеозахоплення – висока роздільна здатність, чіткість і спрямованість зйомки. Більше про системи контролю касових операцій тут.


Відеоспостереження на вулиці

Відеоспостереження на вулиці становить важливу компоненту побудови систем безпеки об’єкта. До цієї компоненті ставляться такі вимоги:
Камера відеоспостереження вулична. До вимог для вуличних камер додаються зйомка в нічний час, у позаробочий час магазину. У ці години, як правило, подій відбувається мало, але потрібна підвищена світлочутливість або підсвічування. Також можливий варіант вибору камери, що працює в різних режимах: денному і нічному. Трішки більше про функціонал цих камер.


Камери на автопарковках. Особливість цих точок відеозахоплення – можливість оперативного (в русі) розпізнавання автомобільних номерів. При встановленні відповідного програмного забезпечення з’являється можливість оперативної обробки інформації по парку автомобілів. Крім високої роздільної здатності, чіткості і ракурсу зйомки обладнання повинно мати хороші характеристики по первинній обробці відеосигналу.


Крім специфічних вимог до кожної точки відеозахоплення є загальні вимоги незалежно від предмета зйомки.
Захист від вандалізму, ще одна актуальна вимога, в першу чергу для вуличних відеокамер і відеокамер, які перебувають в публічних, закритих приміщеннях (курилках, безлюдних коридорах, тупиках і т.д.).
Сумісність з наявною відеомережою. Ідеальний варіант – установка відеокамери того ж типу, що й устаткування відеоспостереження. На сьогодні практично у кожного типу з систем відеоспостереження, представлених на ринку (аналогове, цифрове, мережеве), є повний набір камер різних видів (за роздільною здатністю, захистом, оглядом, керованістю і т.д.). Не завжди доцільно змінювати наявні камери під нову систему.
Відеокамери з хорошою оптикою, великою роздільною здатністю, автоматичним управлінням можуть бути досить дорогими. Для використання відеокамер для спостереження різних видів багато виробників відеообладнання роблять його сумісним, або вдаються до створення перетворювачів. Але це здебільшого стосується випадків модернізації наявних систем відеоспостереження. Якщо вибирається нове обладнання, то природно перевагу потрібно віддавати сумісному обладнанню (для прикладу, для IP-відеоспостереження вибирають IP-камери відеоспостереження).


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.