Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Встановлення відеоспостереження в приміщенні

відеонагляд дома

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Відеоспостереження в приміщенні має характерні відмінності, що дозволяють спростити побудову системи і відповідно здешевити її при збереженні необхідної якості та інших технічних вимог. Перша відмінність – це умови експлуатації системи відеоспостереження в приміщенні. Мікроклімат в приміщеннях в переважній більшості випадків більш сприятливий і не вимагає забезпечення додаткових заходів для сталого функціонування відеомережі.


Камери для відеоспостереження в приміщенні можна використовувати будь-якого виконання.
Не потрібно вологозахист, термокожухи або підігрів. Виняток можуть становити спеціалізовані приміщення, в яких немає опалення (неопалювані склади, під’їзди, тамбури тощо), або присутнє агресивне середовище (автомийки, заводські цехи та інше). У разі установки відеоспостереження в приміщенні з підвищеним агресивним середовищем може знадобитися ситуативний захист камери. За винятком цих специфічних факторів камери вибираються будь-які з наявних або в разі придбання нових, то для внутрішнього виконання. Навіть якщо приміщення не обладнане опаленням – мікроклімат в ньому більш рівний в порівнянні з відкритою місцевістю.


Друга відмінність – відсутність необхідності вибору відеокамери відеоспостереження в приміщенні в антивандальному виконанні. У більшість внутрішніх приміщень можуть бути встановлені звичайні ХВН камери. Виняток можуть становити приміщення з відкритим доступом (під’їзди, ліфти, тамбури тощо).


Відеоспостереження в виробничому приміщенні має набагато менший естетичний аспект на відміну від відеокамер, встановлених в дорогих ресторанах, закладах культури та інших місцях. У цих установах нерідко доводиться ще вирішувати задачу вписування камер у внутрішній інтер’єр приміщення. У виробничих же цехах основний упор робиться на функціональність , а зовнішній вигляд не грає особливої ролі.


Ще одна відмінність відеоспостереження в приміщеннях – монтаж. Тут, швидше за все, доводиться стикатися з подорожчанням системи. Установка відеоспостереження на відкритій місцевості в більшості випадків спрощує протяжку фізичної кабельної мережі. У приміщеннях протяжка кабельної відеомережі пов’язана, як з технічними складнощами прокладки кабелю, так і з організаційними: опрацювання маршруту, прохід стін, укладання за підвісні стелі, організація робіт в службових приміщеннях і т.д. Рішенням, що спрощує завдання, може бути установка безпровідникових відеокамер, використання наявної мережі (інформаційної, кабельної, мобільної і т.д.)


При прийнятті рішення встановити відеоспостереження в приміщеннях рекомендується купити комплексну систему відеоспостереження, навіть у разі наявності окремих елементів майбутньої системи відеоспостереження. Фахівці сервісного центру Пленет проведуть аналіз і швидше за все в підсумковий проект будуть включені наявні елементи, що здешевить будівництво системи з одного боку і органічно впише наявне обладнання в кінцеву систему з іншого.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.