Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Відеоспостереження для квартири

відеонагляд Франківськ

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Установка систем відеоспостереження в квартирі призначена в першу чергу для контролю за дітьми, людьми похилого віку та найнятим персоналом (будівельники, прибиральники, няні і т.д.). Відеоспостереження в квартиру за вартістю може мати відчутні відмінності.


Для контролю за проникненням досить поставити камеру відеоспостереження в квартирі на вході (відеоочко), в деяких випадках мають сенс додаткові вуличні камери, спрямовані на вікна. Але це вже не зовсім система відеоспостереження в квартиру. Швидше відеоспостереження за квартирою, і в цьому випадку вона влаштовується аналогічним чином, як будь-яка система відеоспостереження, розташована в публічних місцях. Установка камер відеоспостереження в квартирі повсюдно з метою контролю проникнення не раціонально. Хоча можна зустріти рекомендації щодо оснащення ними всього приміщення. При цьому посилаються на те, що в квартиру можна проникнути через стіни або стельові перекриття. При легкому проникненні в квартиру крізь подібні капітальні будівельні конструкції варто розглянути можливість зміцнення цих конструкцій і оснащенні об’єкта охоронною сигналізацією.


Те ж саме стосується контролю за тим, що відбувається в квартирі під час тривалої відсутності в ній. Відеоспостереження в квартиру в Івано-Франківську досить часто встановлюють, коли залишають її на тривалий час (півроку і більше). З одного боку це додатковий контроль за обладнанням, апаратурою, сантехнікою та іншими речами, які знаходяться в приміщенні. З іншого боку для оперативного реагування більш надійний варіант попросити кого-небудь зрідка відвідувати квартиру, або укласти договір з фірмами, що надають такі послуги. Встановити відеоспостереження в квартирі за ціною обійдеться набагато дорожче з меншою результативністю.
Винятки можуть становити квартири великою площею з розташованими в них дорогими предметами, цінностями.


Перш ніж поставити відеоспостереження в квартирі слід визначитися з завданнями системи. Якщо передбачається відстежувати дії дітей або старих батьків, то спрощується завдання щодо доступу та безпеки до системи відеоспостереження в квартиру. В цьому випадку не будуть потрібні додаткові заходи обмеження доступу стороннім особам зсередини зони відеоспостереження. Установка відеоспостереження в квартирі для цілей контролю за діями сторонніх осіб передбачає додаткові заходи щодо безпеки системи зсередини зони відеоспостереження. Як мінімум, вузол управління повинен бути розташований в надійному місці, без прямого доступу до нього для сторонніх осіб. Ідеальним варіантом було б купити комплект системи відеоспостереження, який вам запропонує фірма постачальник відеокамер, вони переважно вже мають стандартні набори.


З точки зору законодавства встановити камеру відеоспостереження в квартирі власник може на свій розсуд, ніяких дозволів на таку установку отримувати не треба. Буде потрібно:
Узгодження з усіма власниками;
Попередження працівників (якщо такі присутні в квартирі);
Камери відеоспостереження в квартиру потрібно купити тільки відкритого виконання. Приховані камери заборонені до використання в будь-яких цілях.
Камери відеоспостереження в квартиру за ціною можна вибирати з нижнього і середнього діапазону. У більшості випадків невисокої якості відео цілком достатньо для невеликого простору. Крім цього, до камер відеоспостереження в квартиру не пред’являється вимог до температури, вологості та атмосферних коливань. Також немає особливої потреби в антивандальному виконанні. Все це значно здешевлює створення відеоспостереження в квартирі за ціною.
З точки зору реалізації зробити відеоспостереження в квартирі дешевше кабельним методом, прокинувши кілька кабелів до камер. Безпровідне відеоспостереження в квартирі трохи дорожче, але не вимагає проведення робіт з прокладання кабелю.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.