Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Відеоспостереження для гаража

ВІДЕОНАГЛЯД ГАРАЖ

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Відеоспостереження для гаража є однією зі складових комплексної системи захисту вашого автомобіля. Крім цього в гаражі часто зберігається достатня кількість цінних речей. І хоча від частини цих речей господарям не завадило б позбутися, але бажано не способом злодійства.

І тут підхід можна умовно розділити на дві частини:
1. Забезпечення додаткового захисту для невеликих гаражів, в першу чергу забезпечення збереження автомобіля;
2. Комплексний захист гаражного боксу. У тому числі сюди можна віднести гаражні автомайстерні, невеликі гаражні комплекси з додатковим функціоналом (тренажерний зал, кімнати відпочинку та інше).


У першому випадку найчастіше досить наявного в машині штатного автомобільного відеорегістатора. По суті пристрій вже є готовою системою відеоспостереження. Рекомендується в цьому випадку тільки організувати зв’язок відеореєстратора через мережу інтернет. Такі пристрої випускаються промисловістю, або самостійно встановити додаткове обладнання для передачі відео по мережі. Відповідно переглядати його можна буде з будь-якого мережевого пристрою: комп’ютера, планшета або телефону. На них же в разі необхідності можна організувати зберігання відеоархіву.
При використанні автомобільного відеореєстратора, як камери відеоспостереження для вулиці, гаража, може знадобитися установка його в інше місце. Для цього місце установки заздалегідь готується:
Кріплення авторегістратора. Заздалегідь налаштовується напрямок;
Підключення до електроживлення. Автономного електроживлення повинно вистачати на весь час роботи. Це може бути акумулятор або стаціонарна мережа. При підключенні до стаціонарної мережі потрібно передбачити наявність достатнього автономного джерела електроживлення в разі зникнення зовнішнього живлення;
Підключення до зовнішньої мережі. Якщо пристрій не підтримує протоколи передачі даних у зовнішню мережу, то потрібно встановити і налаштувати таке обладнання.
Так, щоб при парковці автомобіля наступного разу не виробляти складну підготовку до відеоспостереження, а досить було перемістити відеореєстратор з машини в відведене місце. При неможливості організувати таку систему відеоспостереження самостійно можна звернутися до фахівців сервісного центру Пленет.


У другому випадку автомобільний відеореєстратор також можна використовувати, як додаткову відеокамеру, але рекомендується використовувати в якості відеоспостереження для гаража готові комплекти. Так як потрібно проводити відеоспостереження не тільки під час присутності автомобіля в гаражі, а й під час його відсутності. Тобто фактично система відеоспостереження повинна бути автономною і не залежати від місця знаходження автомобіля.
Можна зібрати систему самостійно або використовувати демонтовану стару, або купити відеоспостереження для гаража спеціально. В останньому випадку отримуєте систему адаптовану саме під конкретні особливості функціонування.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.