Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Встановлення відеоспостереження в під’їзді

відеоспостереження в під'їзді

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Відеоспостереження в під’їздах житлових будинків має кілька аспектів. В першу чергу цільової аспект. Цілями установки відеоспостереження в під’їзді житлового будинку можуть бути:

*** Забезпечення збереження майна, як особистого, так і загальнобудинкового. Включаючи його розкрадання, псування та інші дії;
*** Профілактика хуліганських дій, злочинних посягань на життя, здоров’я або майно мешканців;
*** Профілактика квартирних крадіжок, в тому числі спрощення розкриття злочинів;
*** Відстеження дій сторонніх осіб, в першу чергу бомжів, наркоманів, алкоголіків та інших асоціальних елементів;
*** Посилення заходів особистої безпеки мешканців при переміщенні по під’їзду.
При дотриманні незначних формальностей ніяких законних обмежень по установці камер відеоспостереження в під’їзді немає:
Потрібна згода всіх власників даного під’їзду. Ці питання вирішуються досить просто на загальних зборах, там же вирішується питання і з цілями. Зазвичай з розумінням необхідності в системі відеоспостереження в під’їзді не виникає. Головна складність установки відеоспостереження в під’їзді – ціна. При узгодженні питання потрібно оформити протокол за підписом всіх власників. Це документ буде юридичною підставою, що дозволяє проводити дії з відеоматеріалом;
Законом заборонено приховане відеоспостереження. Тому потрібно встановити знаки на вході в під’їзд, що попереджають, що в під’їзді ведеться відеоспостереження.


Поставити відеоспостереження в під’їзді можна самостійно або залучити фахівців. Особливої складності в установці і наладці системи немає, але є певні нюанси, не стикаючись з якими раніше краще довірити організацію відеоспостереження в під’їзді будинку спеціалістам сервісного центру Пленет .
Буде потрібно оцінити, яка кількість камер і якої якості потрібно відповідно до тих цілей, для яких буде призначатися система. Вибрати правильний ракурс зйомки, щоб в об’єктив попадало потрібний простір. Залежно від необхідних характеристик камери відеоспостереження в під’їзді, ціни можуть істотно відрізнятися. І тут з одного боку потрібно зменшити непотрібні витрати, з іншого – встановити камери відеоспостереження в під’їзд не нижче мінімальної якості і інших технічних характеристик (поворотність, фокусування і т.д.).
Встановити камеру відеоспостереження в під’їзді не є чимось складним. І якщо згодом з яких-небудь причин потрібно перенаправити або перенести її в інше місце, то це цілком можна зробити самостійно з тими ж стояками, вже не залучаючи зовнішніх фахівців.
Ціна відеоспостереження в під’їзді залежить значною мірою від обраного обладнання та можливостей монтажу. Зазвичай аналогове відеоспостереження обходиться дешевше за умови його монтажу з нуля. А також можливості безперешкодної прокладки кабелю в наявних колодязях і розміщення в щитках на сходових майданчиках. Крім відеокамер для спостереження в під’їзді буде потрібно вирішити питання про розміщення відеорегістраційної апаратури. Залежно від ситуацій її можна розмістити:
На посту охорони будинку або у консьєржки, якщо такі є;
У будь-якому закритому допоміжному приміщенні (виділене приміщення в підвалі, колясочна, приміщення для зборів та інше);
За домовленістю в квартирі у відповідальної особи.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.