096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Чи корисний Інтернет для людини?

Телебачення

Протягом вже багато часу ведеться бурхлива дискусія з таких питань: чим корисний Інтернет для людини? Чи не шкодить він нашому здоров’ю?

На сьогоднішній день жодна людина не може уявити своє існування без Інтернету. Він занадто швидко увійшов в наше життя і занадто міцно засів там. Інтернет для людей вже необхідність, яка потрібна як повітря.

Покажемо вам невелику статистику:

– 95% підлітків користуються Інтернетом;

– 85% дорослих людей користуються Інтернетом;

– кожна сьома людина зареєстрований в facebook;

– до 2016р. майже 3 млрд. людей користуються Інтернетом;

– якщо на хвилину уявити Інтернет як окрему країну, то вона займала б 5-е місце за економічним рівнем, тим самим випередивши Німеччину.налаштування локальної мережі через роутер від Пленет

Чим все-таки корисний Інтернет для людини?

Безсумнівно, Інтернет – величезне досягнення людства. З його допомогою ми можемо дивитися фільми, знаходити нових знайомих, спілкуватися з рідними і близькими людьми, які живуть далеко, шукати відповіді на питання, що цікавлять нас питання, вирішувати складні і незрозумілі для нас завдання, знайти корисну та цікаву інформацію, дізнаватися різні події і новини. Інтернет допомагає нам стати розвиненими і ерудованими і людьми.

Одним з головних достоїнств Інтернету вважається «стирання кордонів». Ми можемо спілкуватися з людьми, які живуть на інших континентах і в інших країнах, при цьому знаходити нових друзів, а, можливо, і любов.

Деякі люди для того щоб стати освіченіші самостійно вивчають іноземні мови, дивляться різні тренінги, он-лайн курси і т.п. Багатьом навіть вдається влаштуватися через Інтернет на хорошу роботу з пристойним заробітком, і це не межа. Сам Інтернет вже вважається хорошим джерелом доходу. На сьогоднішній день існує безліч професій, пов’язаних саме з ним.

1

Чим шкодить Інтернет людині?

«Неозброєним оком» видно, що Інтернет може принести багато хорошого і корисного людині. Але, на жаль, шкоди приносить він не менше. В першу чергу, найголовніша проблема – інтернет-залежність. Уже стало доведено, що 10% людей залежні від Інтернету. Вони вважають його таким же важливим і необхідним як сім’я, будинок, вода і їжа. У деяких країнах інтернет-залежність розцінюють вже як проблему національного масштабу.

Також одними з найпоширеніших проблем стали поганий зір і погіршення роботи опорно-рухового апарату у людей через тривале перебування за комп’ютером.

До недоліків Інтернету можна привести і те, що існує багато шахраїв. Вони, в свою чергу, можуть взяти вашу особисту інформацію та використовувати в корисливих цілях.

Якщо порівнювати користь і шкоду Інтернету, то користь, звичайно ж, «переважує» шкода, але це тільки в тому випадку, якщо ви користуєтеся Інтернетом з розумом.

Ремонт телефона Галич

Інтернет і діти.

Сьогодні діти користуються Інтернетом набагато частіше, ніж дорослі. Звичайно, для них він теж приносить багато корисного: нові друзі, спілкування, читання книг, перегляд історичних і документальних фільмів та багато іншого.

Всім відомо, що підростаюче покоління все частіше і частіше робить домашнє завдання за допомогою Інтернету. Навіщо ж потрібно «ламати голову» над складним завданням, якщо просто можна «залізти в Інтернет» і знайти правильне рішення з відповіддю?

Але основна проблема полягає не в цьому. Інтернет просто кишить такою інформацією, яка може просто напросто нашкодити здоровій психіці маленької дитини – це порнографія, насильство, кров, вбивство і т.п. Крім цього, діти повністю занурюються у віртуальний світ, забуваючи про свої «живих» і «справжніх» друзів.

Додатково до цього, діти більш уразливі, ніж дорослі. Їм набагато легше «захворіти» інтернет-залежністю. Через довгого перебування за комп’ютером діти схильні до до ожиріння, безсонні, поганому зору.

Для того щоб ви змогли уникнути всіх цьому проблем обговорюйте з вашою дитиною конкретний час перебування за комп’ютером, також уважно стежте за тим, що він переглядає у всесвітній павутині.

Про себе теж не можна забувати. Ви повинні також тримати під контролем своє проведення часу за комп’ютером, давати відпочивати очам, частіше вставати і прогулюватися «туди-сюди».

Бережіть своє здоров’я частіше гуляйте на вулиці, спілкуючись з «справжніми» людьми!