096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Другий рівень ремонту Windows

Другий рівень ремонту Віндовс 2

Незважаючи на те, що перевірка системних файлів є корисною утилітою, вона не перевіряє всі системні файли повністю і ретельно, і іноді ця процедура може видати безліч малозрозумілих помилок. В такому випадку зручною буде крута функція, звана DISM або Deployment Imaging and Servicing Management. DISM перевіряє всі системні файли набагато ретельніше, ніж функція SFC. Навіть якщо SFC успішно завершила всі перевірки і відновлення, вам все одно необхідно прогнати DISM, тому що вона функціонує більш ретельно і виявить проблеми, які не були знайдені при перевірці SFC. Перш ніж запускати DISM, переконайтеся, що у вас є всі останні оновлення Windows (не останні апгрейди Windows 10) і встановіть останній dotNET Framework (версія 4.7.2 на момент написання ). Без новітнього dotNET Framework, DISM може не працювати. Якщо у вас Windows 8.1 або 10, перейдіть в Панель управління -> Програми та засоби -> Включення або відключення компонентів Windows:

Сделай свой компьютер стабильнее и быстрее. Что Майкрософт забыла вам сказать

Виберіть всі компоненти останнього. NET Framework і натисніть «ОК»:

Сделай свой компьютер стабильнее и быстрее. Что Майкрософт забыла вам сказать

Якщо у вас Windows 7, завантажте новітній dotNET Framework через служби Windows Update або знайдіть його на веб-сайті Майкрософта у вигляді автономного установчого пакета. До речі, DISM не функціонує в Windows 7, і вам необхідно замість цього завантажити інший корисний інструмент під назвою System Update Readiness Tool. Він забезпечує результати, аналогічні результатам DISM. Користувачі Windows 8.1 і 10 тепер можуть запустити командний рядок Windows під обліковим записом адміністратора та ввести наступну команду:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Сделай свой компьютер стабильнее и быстрее. Что Майкрософт забыла вам сказать

Натисніть Enter і почекайте 5-30 хвилин, поки DISM не виконає всі перевірки і не відновить системні файли, якщо це необхідно, завантажте їх з веб-сайту служби Windows Update. Запасіться терпінням. Якщо DISM завершить всі виправлення і перевірки успішним чином, ви зможете привітати самого себе, тому що ваша Windows знаходиться в ідеальному стані, адже вона пройшла як SFC, так і DISM.

Користувачі Windows 7 також можуть тріумфувати, якщо System Update Readiness Tool спрацював успішно. Дані процедури можуть відключити або обнулити функцію відновлення Windows. Перейдіть в Панель управління -> Система -> Захист системи (у верхньому лівому куті) і переконайтеся, що на диску C включено відновлення системи, натисніть кнопку «Налаштувати» і переконайтеся, що для контрольних точок відновлення на диску виділена достатньо дискового простору (наприклад, 5 % від обсягу диска). Створіть нову точку відновлення, щоб відзначити цю межу у вашій Windows.

Другий рівень ремонту Віндовс 3

Якщо Readiness Tool або DISM не можуть завершити відновлення і ви стикаєтеся з помилками, то ви можете ознайомитися з більш докладними інструкціями, представленими нижче, або здійснити пошук в Інтернеті щодо конкретної помилки. Якщо ви все ще не можете знайти рішення своєї проблеми, у вас є варіант виконати відновну установку Windows, також відому як «оновлення на місці». Не бійтеся, при оновленні на місці збережуться всі ваші документи, настройки та програми. Дана процедура описана в наступному підрозділі: «Четвертий рівень ремонту Windows».

Пам’ятайте, що вам не потрібно встановлювати заново Windows, якщо у вас виникають проблеми з однією функцією або пристроєм. Скористайтеся набором інструментів «Пошук та усунення несправностей» Windows (див. Розділ «Третій рівень ремонту Windows»). Також корисно використовувати точки відновлення системи Windows. Обов’язково активуйте цю функцію на вашому диску C. Перейшовши за цим посиланням, ви можете дізнатися більше про відновлення системи. На додаток до новітнього фреймворку dotNET буде непогано встановити Майкрософт Visual C ++ 2005-2008-2010-201-201-2017 Redistributable Package, останню версію DirectX і «RuntimePack_Lite» (остання версія з веб-сайту jameszero.net).

Другий рівень ремонту Віндовс