Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Тече вода з холодильника

холодильник Пленет

Прайс-лист фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та по Івано-Франківській області.


Поява води в холодильнику або під ним – явище вкрай неприємне, але це не означає, що потрібний ремонт. Одна з можливих причин – засмічення зливної системи випарника. Розглянемо основні причини протікання.

Звідки тече вода?

Установлення точної причини протікання холодильника допоможе прискорити вирішення проблеми.

Якщо вода збирається під агрегатом, слід перевірити обстановку всередині холодильника:

Якщо скрізь сухо, відсутня калюжа під ящиком для овочів і фруктів, можливо, змістилася трубка дренажного зливу, внаслідок чого рідина прямує в обхід спеціального стоку – слід поправити водовідвідний шланг.

Чи є тріщина в ємності для збору води, це часто відбувається при транспортуванні холодильника або його переміщенні всередині приміщення, треба відсунути агрегат і перевірити стан резервуара.

Стан стін морозильної камери, якщо на них утворюється значна кількість льоду і снігу, не виключена поломка нагрівача випарника. Тоді модель з системою No Frost функціонують як звичайні, а при відкритті морозилки під впливом теплого повітря сніжна “шуба” тане, утворюється багато води, резервуар для її збору надмірно швидко наповнюється. «Лікування» – слід замінити нагрівач випарника.

Часто вода збирається і зовні, і всередині холодильника. Це може виникати через низку причин:

Засмічення дренажного отвору морозильної камери. Ознаки: в морозилці утворюється сильна ожеледь, присутній незамерзла вода, що витікає в розташований нижче відсік. Чистка дренажної труби, розташованої усередині холодильника, вимагає певного досвіду і навичок, таку роботу доцільно довірити майстру по ремонту побутової техніки сервісного центру Пленет.

Засмітився дренажний отвір холодильної камери. Ознаки: вода протікає по лицьовій частині, збирається під нижнім ящиком. Причина: потрапляння крихт і частинок продуктів. Очищення зливу здійснюється за допомогою спринцівки з теплою водою, впорскується в отвір. Якщо це не допомагає, доведеться скористатися трубочкою для коктейлю або ватною паличкою.

Знос ущільнювача дверки. Продукти переморожуються, в нижній частині холодильника накопичується вода з льодом, утворюється калюжка під холодильником. У цьому випадку буде потрібно заміна ущільнювача.

Неправильне розташування холодильника. Якщо він встановлений нерівно, дверцята можуть погано прилягати до корпусу, через що всередину потрапить тепле повітря. Це призводить до інтенсивної роботи компресора і переморожування продуктів, утворюється значна кількість льоду і води, що переповнює резервуар. Проблема вирішується встановленням холодильника за рівнем. Це можна зробити самостійно, не вдаючись до послуг майстра.

Не змогли добитися результату, всеодно тече вода,зверніться в наш центр по ремонту побутової та комп’ютерної техніки Пленет, ми вам поможемо.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або на пошту.