Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Не працює холодильник

несправний холодильник

Прайс-лист фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та по Івано-Франківській області.


Перестав працювати холодильник? Причин може бути декілька: відмовило пусковий реле, проблеми з кабелем підключення, згорів компресор. Перепади напруги в мережі негативно позначаються на працездатності агрегату, рекомендується його підключати до електромережі через стабілізатор, це допоможе продовжити термін його служби.

Усунення недоліків

Спочатку доцільно перевірити стан проводки. Рухаємося крок за кроком: відкрити дверку, якщо лампочка всередині холодильника загорілася, значить, з кабелем все в порядку і треба шукати іншу причину, якщо не працює внутрішнє освітлення, необхідно перевірити справність вилки і розетки; провести діагностику кабелів, що забезпечують функціонування терморегулятора і реле, перевірка контакту здійснюється за допомогою тестера.

Наступний етап – діагностика температурного регулятора, необхідно відключити холодильник від електроживлення. Для перевірки потрібно тестер. Виявивши, що датчик несправний, майстер по ремонту побутової техніки замінить його на аналогічний.

Найбільше складнощів виникає при проблемах з компресором. У сучасних моделях використовуються пристрої з зовнішньої підвіскою або ж встановлені поруч з мотор-компресором. Спеціаліст сервісного центру оцінює стан контактних клем, після чого проводить перевірку за допомогою тестера. Основні моменти, на які потрібно звернути увагу: присутність механічних пошкоджень двигуна; наявність деформованих або оплавлених деталей; цілісність обмоток компресорного мотора.

Заміна компресора здійснюється із застосуванням спеціального обладнання. Одна з основних ознак поломки – поява нетипового для конкретної моделі холодильника шуму перед відключенням.

Несправний компресор – можливі проблеми

Вихід компресора з ладу може бути обумовлений різними причинами. Можливі варіанти: зламався термостат або процесор, при цьому справний компресор не буде запускатися; вихід з ладу системи розморожування; поломка пускозахисної реле. Наш майстер проведе діагностику холодильника і підбере оптимальний спосіб його ремонту. Спеціаліст Пленет встановить оригінальні запчастини, що забезпечить оптимальний режим роботи холодильника. Співробітник сервісного центру прибуде з набором запчастин і сучасним діагностичним обладнанням, що дозволить відремонтувати холодильний агрегат в гранично стислі терміни.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або на пошту.