Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Як вибрати IP камеру?

відеокамера ple_net

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Ви вирішили придбати IP-відеокамеру, але «загубилися» в безлічі моделей і їх характеристиках? Не знаєте, з чого почати і на чому зупинитися у виборі? Повірте, все не так страшно, як може здатися на перший погляд – за умови, що ви знаєте, для чого вам потрібна IP-камера. Тобто ви знаєте відповіді на наступні питання:

*** де буде встановлена відеокамера;
*** чи повинна камера бути помітною(про це почитайте закон України);
*** яка в цьому місці освітленість;
*** потрібен загальний огляд або деталізована картинка;
*** чи повинна камера вміти повертатися і стежити за об’єктом, що рухається;
*** чи потрібні аудіо-опції(теж зверніться до закону);
***ціновий діапазон … і дещо ще.

Місце монтажу

Відеокамери за місцем установки діляться на вуличні та для приміщень. Камеру для приміщення можна встановити в квартирі, офісі або іншому місці з контрольованою температурою і вологістю. Вуличні камери можуть працювати при низьких температурах, вони не бояться дощу, вітру і пилу. Має сенс звернути увагу і на особливості монтажу – якщо вам важливо встановити камеру в певному місці (на стіні, стелі або похилій поверхні).
Помітна або мініатюрна?

Це скоріше психологічний момент. Мініатюрна камера (така, як Sony SNC-CH210S) дозволити вам спостерігати за тим, що відбувається непомітно. Ви будете знати, як поводяться люди, коли думають, що їх ніхто не бачить( Переслідується законом,тільки в деяких моментах це дозволено). Але якщо ви хочете, щоб люди знали, що за ними спостерігають – можна купити будь-яку камеру, не піклуючись про її розміри. Правда, в цьому випадку вам може знадобитися відеокамера в антивандальному корпусі.

Освітлення і чутливість

Це один з найважливіших факторів при виборі камери. Чи буде відеокамера експлуатуватися при більш-менш стабільному освітленні? Чи вам потрібна камера, яка може працювати і в темряві, і при яскравому сонці? Чи будуть в кадрі одночасно яскраві і затемнені зони?

Якщо ви хочете, щоб камера працювала цілодобово, в тому числі і при низькій освітленості – зверніть увагу на відеокамери з функцією день / ніч і ІЧ-підсвічуванням. Перемикання режимів день / ніч відбувається автоматично (при досягненні певного порогу освітленості), тому ви завжди будете бачити якісну картинку (кольорову днем, чорно-білу – вночі).
Якщо рівень освітленості змінюється в широких межах – має сенс придбати камеру з автодіафрагмою.

При наявності в зоні кадру контрастною освітленості з чергуванням світла і тіні (наприклад, якщо камера встановлена навпроти вікна) рекомендується вибрати камеру з WDR (широким динамічним діапазоном) для «вирівнювання» освітленості.

Загальний огляд або деталі картинки?

Відповідь на це питання визначає фокусна відстань нашої камери і її роздільна здатність. Якщо вам потрібен загальний огляд (наприклад, спостереження за входом або приміщенням) – значить, потрібно придбати камеру з ширококутним об’єктивом і можливістю VGA. Така відеокамера дасть загальне уявлення про те, що відбувається – але дрібних деталей ви не побачите.

Щоб розрізнити номер машини, обличчя людини або вартість купюри – потрібно відеокамера з високою роздільною здатністю і об’єктивом зі змінною фокусною відстанню. Для визначення вартість купюр важливіше розширення (мегапіксельні камери), а для ідентифікації номера потрібен довгофокусний об’єктив.

Стежимо за об’єктом

Так, є і такі камери! З ZOOM і PTZ-керуванням. У багатьох IP-камерах є і вбудований детектор руху, здатний спостерігати за рухом на кількох ділянках одночасно. А маски приватності дозволять приховати деякі зони кадру, щоб забезпечити недоторканність приватного життя.

Отримуємо більше інформації

Навіть якщо камера мегапіксельна, але об’єкти в місці спостереження рухаються дуже швидко, то не завжди перегляд відео, записане з невеликою частотою кадрів, дозволить розібратися в ситуації. Таких проблем не виникає, коли є мультимегапіксельная IP-камера, вона забезпечує високу швидкість трансляції 30 або навіть 60 к / с.

Якість відео і розмір потоку

Сформоване IP-камерою відеозображення далі передається по мережі і записується в системі зберігання даних. Щоб не сильно завантажувати мережу і забезпечити більшу глибину архіву при невеликому обсязі системи зберігання, камера повинна підтримувати сучасні високоефективні алгоритми стиснення, такі як Н.264 HighProfile, а також роботу з окремими ділянками зображення. Це дозволить суттєво знизити вартість системи відеонагляду.

Аудіо + Відео

Багато відеокамер мають вбудований динамік і мікрофон або роз’єми для їх підключення. В цьому випадку можна не тільки спостерігати за ділянкою, а й чути те, що відбувається(Знову до закону України, що і як). А при необхідності – попередити порушника, вступивши з ним у контакт або програвши заздалегідь записане повідомлення. Зручно? Ще б! Та й рівень безпеки об’єкта на висоті!

Який тип живлення вибрати

Сучасні IP-камери можуть підтримувати декілька способів живлення: від джерел 12 В DC та 24 В AC, а також за технологією PoE. Останній спосіб найбільш зручний, тому що в цьому випадку дані і живлення передаються по одному кабелю. Більш того, технологія HighPoE з потужністю 60 W дозволяє по одному кабелю не тільки передавати дані і живлення, але і забезпечувати обігрів і відповідно ефективну роботу на сильному морозі навіть швидкісних купольних PTZ-камер.

Поговоримо про ціни

Бажання заощадити і купити бюджетну річ найчастіше зрозуміти можна – але не тоді, коли мова йде про безпеку. А відеокамери купують для збереження життя, здоров’я і майна.

Відеокамера повинна бути надійною.

А надійність камери забезпечується репутацією виробника і постачальника, так як ви можете бути впевнені в якості товару. У нашому сервісному центрі ви можете заказати  дорогі європейські бренди, і якісні, але бюджетні, азіатські.

Яка? Ах, мережева!

Не забувайте і про те, що IP-камера – це пристрій, з яким можна «спілкуватися» з мережі. Хочете робити це з мобільного пристрою – переконайтеся, що його підтримка є в обраній вами камері. Всі камери підтримують безліч мережевих протоколів і мають зручний web-інтерфейс, є і відеокамери з Wi-Fi.

Вибирайте камеру, максимально сумісну з вашими уподобаннями і побажаннями. Не купуйте товар сумнівних брендів неперевірених постачальників – подбайте про свою безпеку!


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.