Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Вартість системи відеоспостереження

Вартість відеонагляду

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Система відеоспостереження давно перестала бути чимось екзотичним. Такі системи можна зустріти в будинках і офісах, в школах і на підприємствах, в клубах і на автостоянках, в аеропортах і на вокзалах … та практично скрізь.

Після прийняття рішення про встановлення, як правило, постає питання – а яка вартість системи відеоспостереження? Від яких факторів вона залежить, що впливає на ціну, на чому можна заощадити, а на чому – небажано?

Основні етапи від початку і до встановлення системи спостереження «під ключ» такі:

*** складання технічного завдання;
*** проектування;
*** підбір обладнання;
*** монтаж;
*** пуско налагоджувальні роботи;
*** сервісне обслуговування.
Тобто, простіше кажучи, потрібна схема розміщення обладнання, його придбання та встановлення. Слід врахувати, що існує два основних типи систем відеоспостереження – мережеві і аналогові. І їх вартість для одного і того ж об’єкта може досить сильно відрізнятися.

При проектуванні потрібно врахувати нормативні вимоги з безпеки (що є обов’язковим для ряду об’єктів), а також вимоги щодо доказів, якщо виникне необхідність надавати відеозаписи в суді. Крім того, грамотно складений проект дозволить заощадити на придбанні устаткування внаслідок оптимального його підбору та розміщення відеокамер на об’єкті (що дозволить зменшити їх число). Вартість проектних робіт від типу встановлюваної на об’єкті системи практично не залежить.

Придбання обладнання – основна частина витрат. Коли ми говоримо «ціна системи відеоспостереження » – по суті, в основному ми говоримо про вартість самого обладнання. Що ж нам буде потрібно для створення на об’єкті системи спостереження? Або так – що нам потрібно буде купити? На цьому етапі вартість обладнання безпосередньо залежить від типу встановлюваної системи відеоспостереження, а також від самого об’єкта спостереження.

В системі відеоспостереження задіяні відеокамери, відеореєстратори, сервери, кабелі, монітори спостереження, програмне забезпечення та допоміжне обладнання (датчики, виконавчі пристрої, комутатори, коннектори та інше).

Відеокамери і відеореєстратори – найдорожча частина обладнання для системи відеоспостереження. Якщо говорити про вартість окремо взятої одиниці обладнання – аналогова відеокамера в середньому дешевше цифрової (так як цифрова камера – технічно набагато більш складний пристрій з більш високою роздільною здатністю), а відеореєстратор для аналогової системи спостереження (DVR) – дорожче сервера для IP-системи.

Але … все не так просто.

Вартість системи відеоспостереження (як аналогової, так і цифрової) залежить від розмірів об’єкта. Крім того, вартість IP-системи може бути зменшена за рахунок використання вже наявної на об’єкті інфраструктури (наприклад, локальної мережі).

Для малого об’єкту, що не має мережевих комунікацій, аналогова система відеоспостереження, швидше за все, виявиться більш економічним рішенням – при відсутності спеціальних нормативних вимог з безпеки.

Для об’єкту середніх розмірів (найчастіший варіант) аналогова і IP-системи приблизно зрівнюються за вартістю, причому коливання ціни у аналогових систем менше (невеликий вибір варіантів), а ціна IP-системи для одного і того ж об’єкта може відрізнятися досить істотно.

На вартість мережевий системи спостереження впливатиме наявність / відсутність мережевих комунікацій, ціна програмного забезпечення (можна встановити безкоштовне ПО з комплекту поставки або придбати додатково один або кілька інтелектуальних модулів, а також ПО для підключення більшого числа каналів).

Можна встановити бюджетні IP-камери з мінімально необхідною роздільною здатністю і функціоналом, або придбати якісні моделі серії Professional. Можна, наприклад, встановити на об’єкті десяток бюджетних IP-камер, або замінити їх 4-6 камерами бізнес-класу з високою роздільною здатністю. За умови грамотного проектування другий варіант цілком може виявитися дешевше, а рівень безпеки при цьому – вище.

Вартість системи відеоспостереження для великого об’єкта, безумовно, буде нижче для мережевої системи, оскільки на такому об’єкті, як правило, вже є розвинена мережева інфраструктура, в яку легко вбудувати систему спостереження. Причому для великого (найчастіше розподіленого об’єкта) плюсами на користь IP-системи будуть:

– Її гнучкість і масштабованість;

– Можливість віддаленого управління і обслуговування;

– Більш висока роздільна здатність мережевих камер;

– Додаткові можливості, пов’язані із застосуванням інтелектуального програмного забезпечення;

– Легке об’єднання з загальною системою безпеки, що підвищує рівень безпеки об’єкта в цілому.

Монтаж і сервіс системи спостереження економічніше для мережевих варіантів – внаслідок використання наявних мережевих комунікацій, застосування технології PoE, віддаленого обслуговування, гнучкості установки і деяких інших моментів. Причому різниця у вартості монтажу систем двох типів може досягати 50%.

Отже, підіб’ємо підсумки – як пов’язані тип системи відеоспостереження та ціни? Як поєднати економічну ефективність і безпеку об’єкта?

● Чим більший і складніший об’єкт – тим вигідніше IP-система в плані вартості обладнання.

● Чим вище вимоги з безпеки – тим потрібніше IP-система.

● Якщо на об’єкті є мережева інфраструктура – вартість установки IP-системи знижується.

● Сервіс IP-системи спостереження дешевше, а управління нею – простіше.

Удавана економія на обладнанні може призвести до низької ефективності і надійності системи спостереження. Також може виникнути бажання заощадити на вартості проектування та монтажі системи.

Сервісний центр Пленет рекомендуємо не робити цього!

Тільки професіонали своєї справи можуть грамотно спроектувати і інсталювати систему відеоспостереження, поєднавши, здавалося б, несумісне і врахувавши всі нюанси: особливості об’єкта, надійність, ефективність і економічну доцільність.

Компанія «Пленет» займається продажем устаткування, а також проектуванням, встановленням та обслуговуванням систем відеоспостереженя от вже декілька років по всій Івано-Франківській області і не тільки…. Ви хочете знизити вартість системи відеоспостереження, не втративши при цьому в якості? Фахівці нашої компанії до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com і замовляйте!


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.