Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Як вибрати IP-відеоспостереження?

консультація по відеонагляду

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Що таке система відеоспостереження – знають усі. Ми звикли бачити відеокамери в магазинах і в банках, в школах і на автостоянках, в офісах і біля під’їздів. Але бачити – це одне … а як вибрати систему спостереження?

Якщо ви вирішили встановити на об’єкті відеоспостереження – з чого почати? Для початку потрібно визначитися, яка система спостереження буде для вас оптимальним рішенням. А для цього важливо знати:

– Відомості про об’єкт;

– Вимоги по чіткості картинки;

– Чи може в подальшому виникнути необхідність нарощування системи;

– Наскільки важливим є захист даних;

– Чи потрібен віддалений контроль об’єкта.

Виходячи з цих відомостей, можна зрозуміти, яка система відеоспостереження потрібна на об’єкті – аналогова або IP (мережева), і в чому їх …

Відмінності і переваги

Основні компоненти обох систем – це відеокамера і відеореєстратори. Камери формують і передають відеосигнал на реєстратор, який обробляє і архівують його. Головна відмінність цих систем – в тому, що в IP-системі сигнал кодується в відеокамері і в такому вигляді передається на відеореєстратор, а в аналоговій сигнал від камери передається на реєстратор без обробки.

Очевидно, що IP-камери – набагато більш складні пристрої в порівнянні з аналоговими, адже вони не тільки формують сигнал, але і обробляють його. Мережева камера – це міні-комп’ютер з вбудованим кодеком, детектором руху, web-сервером, IP-адресою та іншими відсутніми в аналогових камерах опціями.

Ще одна важлива відмінність IP-камер – більш висока роздільна здатність, яка визначається пропускною здатністю каналу. Тому мережева камера здатна передавати сигнал високої чіткості в реальному часі, що неможливо в аналогових системах.

Якщо на об’єкті потрібні камери з високою роздільною здатністю – вам потрібна IP-система спостереження.

Як уже згадувалося, IP-камера має вбудований веб-сервер і IP-адреса, тобто це готовий мережевий пристрій, який можна підключити до будь-якої ділянки мережі (саме підключення може бути й провідним і безпровідним). Причому віддалений доступ можливий як з комп’ютера, так і з мобільного пристрою – що ще зручніше.

Якщо ви хочете мати можливість в будь-який момент знати, що відбувається на об’єкті (переглядати відео в реальному часі або записи з архіву), управляти камерами, а також отримувати повідомлення про те, що відбувається на об’єкті (за розкладом або по тривозі) – вам потрібна IP-система відеоспостереження.

Більшість сучасних IP-камер формують тривожний сигнал при спробі їх псування, а безпека даних забезпечується не тільки тим, що сигнал передається закодованим, але і багаторівневим захистом: системою паролів, фільтрацією IP-адрес і іншими способами.

Якщо передані з камер дані повинні бути надійно захищені – вам потрібна IP-система відеоспостереження.

При виборі типу системи спостереження рекомендується звернути увагу на дальність передачі відеосигналу. Аналоговий сигнал може передаватися без істотної втрати якості на відстань до 300 метрів. Якщо відстань передачі сигналу більше – потрібно купувати допоміжне обладнання (підсилювачі і т.п.).

Ще одна особливість IP-відеоспостереження – простота нарощування системи. Ви легко можете встановити додаткові відеокамери – за умови, що ваш реєстратор має потрібне число каналів.

Якщо ми маємо справу з великим або розподіленим об’єктом і хочемо мати можливість масштабування – краще вибрати IP-систему спостереження.

Вартість IP-камер вище, але монтаж IP-систем спостереження простіше і дешевше. Це досягається і використанням наявної мережевої інфраструктури (не потрібно купувати і прокладати кабелі), і застосуванням технології PoE, коли живлення і сигнал передаються по одному кабелю. Простота інсталяції та обслуговування знижує загальну вартість, а інтеграція відеоспостереження з  іншими системами багаторазово підвищує безпеку об’єкта.

Якщо ви зупинили свій вибір на IP-системі відеоспостереження – важливо знати …

Як правильно вибрати устаткування описано в цій статті http://plenet.com.ua/?p=597

 

Відеореєстратори підбираються за кількістю каналів, швидкості запису і моніторингу, обсягом архіву і деяким іншим параметрам. Реєстратори, як правило, поставляються в комплекті з безкоштовним програмним забезпеченням, але для підключення додаткових камер можуть знадобитися додаткові модулі ПО.

Також вам можуть знадобитися монітори спостереження і допоміжне обладнання. Якщо ви купуєте обладнання однієї торгової марки – вам не потрібно турбуватися про сумісність, а в разі мультибрендовой системи необхідно звернути увагу на сумісність обладнання між собою. Бажано, щоб всі придбані пристрої підтримували один і той же світовий стандарт відповідності – наприклад, ONVI. По всіх питаннях Ви завжди можете проконсультуватися з нашим сервісним центром.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.