Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Відеоспостереження через інтернет

Відеонагляд через телефон

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Перегляд відео з камер в будь-якому місці, де є зв’язок – тобто відеоспостереження через Інтернет стає все популярнішим в нашому динамічному світі. Це стало можливо завдяки сучасним технологіям – таким, як мобільні додатки, хмарні сервіси.

Віддалене відеоспостереження – дуже затребувана технологія, за допомогою якої можна переглядати відео з камер спостереження в будь-якому місці, де є зв’язок – тобто практично скрізь. Можна насолоджуватися відпусткою і час від часу контролювати роботу домашнього або офісного персоналу, можна перевіряти – чим зайняті діти під час відсутності батьків і як себе веде домашній вихованець. Зручно, чи не так? А віддалений доступ до відео можна отримати, використовуючи

IP-камери і відеоспостереження через мобільні пристрої

Щоб організувати віддалене спостереження, нам буде потрібно одна або кілька так званих IP-камер, вигідною особливістю яких якраз і є можливість віддаленого доступу (при цьому IP-камери можна віддалено налаштовувати, управляти ними, а також переглядати відео з них). Доступ до IP-камерам можна отримати, використовуючи віддалений комп’ютер і мережу Інтернет, а також з планшету або смартфона. За допомогою мобільних пристроїв відео з камер можна переглядати буквально на ходу, використовуючи для цього будь-яку вільну хвилину. Подивилися – переконалися, що все спокійно – і продовжуєте займатися своїми справами. А якщо сталося щось непередбачене – відразу викликаєте охорону, поліцію, аварійну або технічну службу.

Тепер поговоримо про те, як це найпростіше реалізувати. Для домашнього спостереження найчастіше купують мініатюрні IP-камери привабливого дизайну, які можна встановити прямо на полицю або шафу, і які дуже прості в налаштуванні і в роботі. Для офісів можна порекомендувати купольні IP-камери, які легко монтуються на стелю або стіну. Якщо немає бажання возитися з прокладкою кабелю по будинку або офісу – зверніть увагу на бездротові IP-камери з Wi-Fi модулем. Більшість сучасних мережевих відеокамер підтримує роботу з мобільними додатками, і якщо ви хочете мати можливість переглядати відео з мобільного пристрою – вибирайте саме ці моделі. Тепер розберемося, як можна організувати:

Зберігання відеоданих з віддаленим доступом до них

Існує два простих і зручних способи зберігання відео з можливістю переглядати його віддалено (в тому числі і з мобільних пристроїв). Перший спосіб – придбання та встановлення IP-відеореєстратора, який можна купити в нашому сервісному центрі Пленет. До більшості сучасних моделей IP-реєстраторів можна підключатися віддалено (через Інтернет або за допомогою мобільних додатків), так що реєстратор забезпечить як зберігання і обробку даних, так і віддалений перегляд відео.

Ще краще, якщо відеокамера «вміє» працювати з такими додатками, як хмарні сервіси, які зберігають великі масиви інформації з можливістю віддаленого доступу до них. Серед їхніх переваг можна відзначити простоту підключення камер до сервісу, надійний захист даних і декілька способів віддаленого доступу до архіву (через особистий кабінет на сайті, за допомогою програми-клієнта на ПК, і – що для нас особливо важливо – на мобільних пристроях). IP-камеру з підтримкою хмарних сервісів можна вибрати в цьому розділі.

При використанні хмарних сервісів можна відмовитися від покупки відеореєстратора – адже дані будуть надійно зберігатися на хмарі. Також бажано, щоб відеокамера мала слот для карти пам’яті і могла зберігати дані на ній в разі втрати зв’язку … а хмарний сервіс і IP-реєстратор забезпечать перегляд і онлайн відео з камер та записів з архіву карти пам’яті.

Якщо ваш вибір – система спостереження, що складається з декількох камер і відеореєстратора (такі системи успішно застосовуються вдома, в офісах і на багатьох інших об’єктах), але ви не є фахівцем в області відеоспостереження – рекомендуємо проконсультуватися з інтернет-провайдером Пленет що до готових комплектів спостереження. Особливо зручно, що до складу готових комплектів входить все необхідне для підключення і налаштування: відеокамери, відеореєстратор, кабелі, кронштейни, програмне забезпечення та детальна інструкція (правда російською або англійською мовою), в якій крок за кроком описаний порядок дій.

Все більше число користувачів при влаштуванні системи спостереження вибирають відеоспостереження через Інтернет за зручність і доступність. Що для цього потрібно? Вирішити, чи будете ви використовувати хмарні сервіси і мобільні пристрої, і придбати камери з підтримкою потрібних опцій. Великий вибір обладнання відеоспостереження з можливістю віддаленого доступу можна заказати і в сервісному центрі Пленет.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.