Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Системи безпеки і відеоспостереження на дорогах

камера на дорозі

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


В даний час, створення дієвої системи безпеки на дорогах стає одним із пріоритетних завдань не тільки державних органів, а й транспортних підприємств, незалежно від їх організаційно-правової форми.

Чому важлива безпека транспорту?

На думку сервісного центру Пленет організація безпеки на дорогах дійсно необхідна, адже крім того, що транспортні засоби самі по собі є джерелом підвищеної небезпеки, так ще і транспортовані ними вантажі і пасажири, можуть піддаватися додатковій загрозі з боку природних і техногенних факторів. Не варто забувати і про різного роду злочинах, що ставлять під загрозу безпеку транспорту, товарів і людей.

Можна виділити кілька загроз безпеки на дорогах:

*** Помилки людей, які керують транспортними засобами

*** Вихід з ладу окремих вузлів і агрегатів транспортного засобу
*** Протиправні дії з боку третіх осіб щодо транспортних засобів, вантажів, що перевозяться і пасажирів
*** Різні природні і техногенні чинники.
Втішає те, що маючи на озброєнні сучасні автоматизовані комплекси, можна досить легко забезпечити належну безпеку в транспортній сфері. Установка відеоспостереження, наприклад, істотно знижує ризик скоєння злочинів на дорогах, а в разі виникнення небезпеки, дозволяє оперативно відреагувати і запобігти протиправній дії. Для досягнення найбільшої ефективності потрібно звернутися в компанію інтернет провайдера, яка є на місці, і може вам забезпечити якісний зв’язок і обслуговування, в Івано-Франківській області таким інтернет провайдером є “Пленет”.

Рекомендації компанії «Пленет» щодо забезпечення безпеки на транспорті.

В першу чергу необхідно грамотно організувати систему відеоспостереження на транспорті. Правильно спроектована і встановлена система відеоспостереження, яка опрацьовується групою оперативного реагування здатна запобігти загрозі з боку кримінальних елементів, будь то терористи або злочинці, які планують здійснити розкрадання на транспорті.

Розроблена компанією «Пленет» Програма доцільності встановлення вуличного відеоспостереження успішно застосовується на практиці , дозволяючи не тільки здійснювати відеоспостереження на транспорті, а й проводити аналіз поведінки громадян, які перебувають в зоні спостереження.

Існує безліч варіантів комплектацій і вибору обладнання, але жодна сучасна система безпеки на дорогах не обходиться без грамотно організованого спостереження. І, звичайно, кожен проект системи безпеки повинен розроблятися індивідуально, з урахуванням всіх особливостей об’єкта, компетентною організацією.

Можливості сучасних комплексів відеоспостереження і безпеки.

Системи відеоспостереження на дорогах можуть застосовуватися для моніторингу стану фахівця, керуючого тим чи іншим транспортним засобом, за рахунок поведінки управляємого ним транспортного засобу.

Якщо великий ризик природної або техногенної катастрофи, то забезпечення безпеки на дорогах проводиться компанією «Пленет» за допомогою відеоспостереження, покликаного здійснювати стеження за змінною обстановкою і комплексів оповіщення, які представляють сигнал у разі виникнення небезпечної ситуації.

Боротися з наслідками катастроф чи злочинам, що сталися на дорогах, набагато складніше, ніж ці події запобігти. Сервісний центр Пленет нагадує, що своєчасна установка систем безпеки на дорогах помітно знижує ризик виникнення надзвичайної ситуації. Турбота про безпеку на дорогах – це збережені життя пасажирів, забезпечення цілісності вантажів і транспортних засобів компанії, а також підтримка репутації компанії перевізника на високому рівні. Завдяки співпраці з інтернет провайдером та сервісним центром «Пленет», вкладені в створення системи кошти багаторазово себе окуплять.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.