Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Відеоспостереження в аеропорті

камери в аеропорту

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Якісна система безпеки аеропорту – основа успішних польотів.
Перешкода для пронесення в літак або посадковий термінал заборонених предметів, в тому числі зброї і вибухівки. Для цієї мети використовується не тільки відеоспостереження, за допомогою якого можна виділити підозрілих осіб, які поводяться нетипово, але і система сканерів, металошукачів та газоаналізаторів.
Іншим важливим завданням є захист деяких ділянок аеропортного комплексу від сторонніх. Це важливо не тільки для авіаційної безпеки, а й для збереження життя самих порушників. Тому швидкість з якою охорона аеропорту відреагує на незаконне проникнення має велике значення, а вона безпосередньо залежить від того як швидко буде виявлений порушник.
Також однією з найважливіших функцій є збір і зберігання даних. Отримана з відеокамер інформація може бути використана в подальшому для аналізу подій, що відбулися, оцінки правильності дій персоналу в тій чи іншій ситуації і правомірності претензій пасажирів.
Установка систем безпеки в аеропорту давно стала нагальною потребою. Всі кошти, що витрачаються на вдосконалення приладів спостереження і сканування, незначні в порівнянні з втратами, яка може бути заподіяна одним-єдиним злочином проти авіаційної безпеки.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.