Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Система захисту від крадіжок

система захисту від крадіжок

Для чого необхідна система захисту від крадіжок на торговому підприємстві?

Найбільш вразливим і незахищеним від крадіжок місцем торгових підприємств з точки зору втрат від несумлінності і непрофесіоналізму працівників є розрахунково-касові вузли, причому найбільшу складність в цьому сенсі мають касові термінали продовольчих супермаркетів. Це обумовлено великою прохідністю покупців, величезним асортиментом, наявністю черг в години пік, необхідністю швидкого обслуговування. З тих же причин ця точка торгового підприємства з прикладеними зусиллями піддається оперативному контролю. Такі місця потребують спеціальної системі захисту від крадіжок.

POS-Інтелект – система захисту від крадіжок для торгівлі та ресторану.

Система POS Intellect є найважливішим елементом комплексної безпеки торгового підприємства і є системою захисту від крадіжок. POS Intellect (система захисту від крадіжок) – являє собою програмно-апаратний продукт, розроблений компанією ITV для виявлення шахрайства, контролю розрахункових операцій на касових вузлах.

Система захисту від крадіжок може використовуватися в тандемі з системами автоматизації торгівлі – тим самим забезпечується інтеграція систем безпеки з обліковими системами підприємств, підвищується їх керованість і економічна безпека.

Важливе місце в системах безпеки підприємств торгівлі та ресторанів швидкого харчування займає система захисту від крадіжок. Для того, щоб захистити своє торгове підприємство від крадіжок, скоєних покупцями, необхідно встановити систему захисту. Висока ефективність роботи при невеликій вартості витратних матеріалів робить цей спосіб захисту найбільш вигідним. Цей, відносно недорогий, спосіб дозволить різко скоротити масштаби крадіжок і буде служити хорошою психологічної профілактикою його появи.

Рішення на базі POS-Інтелект в сфері захисту торгових підприємств допомагають клієнтам в найкоротші терміни скоротити втрати в результаті розкрадань товарів, підвищити рентабельність підприємства за рахунок революційних технологій, досягти поставлених бізнес-цілей. Надіємося ця стаття від сервісного центру Пленет поможе вам підібрати правильну систему захисту від крадіжок.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.