Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт БФП Xerox. Обслуговування та діагностика в сервісному центрі Пленет.

ремонт ксерокс

Ринок послуг з проведення ремонтних робіт і обслуговування оргтехніки дуже широкий на сьогоднішній день. А так як самі по собі багатофункціональні пристрої коштують не дешево, то ремонт та обслуговування БФП Xerox краще довіряти тільки самим надійним і перевіреним фахівцям. Професійний підхід і гарантії на ремонт БФП Xerox визначають якість результату замовленої послуги. Так як покупка нового офісного обладнання – річ витратна, то регулярні процедури з діагностики та профілактики багатофункціональних пристроїв допомагають заощадити немалі гроші. Щоб ремонт Вашого апарату не став в майбутньому проблемою – довіряйте друковано-розмножувальну техніку майстрам, здатним підтвердити свій досвід роботи і кваліфікацію. Пройшовши через такі руки, БФП (принтер або копір) зможе дійсно довго функціонувати без збоїв і помилок.

Перш ніж відправити інженерам в сервісний центр Івано-Франківської області заявку на технічне обслуговування і лагодження БФП Ксерокс, рекомендуємо визначити не тільки модель пристрою, але і серію, наприклад:

• WorkCentre – моделі високої продуктивності, швидкого друку і копіювання, забезпечують оперативне виконання завдань;

• Phaser – моделі підвищеної надійності і продуктивності, забезпечують просту і зручну роботу;

• ColorQube – твердочорнильні моделі, забезпечують друк великої кількості якісних кольорових документів для документообігу середніх і великих робочих груп;

• Xerox D – моделі для молодих організацій,які швидко розвиваються, забезпечують прекрасні результати за всіма параметрами, від швидкості і якості друку до зручності експлуатації.

Прочитайте чому Вам необхідно звернутися до нас.