Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Продаж картриджів.Що краще: купувати картриджі або заправляти?

купити картридж Галич

 

Якщо Ви помітили, що принтер, БФП або копіювальний апарат, раптово перестав працювати, то, перш за все, зверніть увагу на картридж, а точніше наявність тонера в ньому. Якщо картридж порожній, то необхідно визначитися, куди звертатися: «Продаж картриджів або заправка?».
Продаж картриджів – це спосіб купити абсолютно новий оригінальний елемент для Вашого пристрою. Такий вузол обійдеться дорого, справжній оригінал ціною досягає часом половини вартості БФП, принтера або копіювального апарату. Ніхто не відміняв варіант придбання і підробки, званої оригінальним картриджем. При цьому заощадити у Вас навряд чи вийде. Ще один шлях – покупка сумісного картриджа, зазвичай так називають точну копію оригіналу, відмінністю якої буде відсутність голограми на вузлі і ліцензії. Вирішувати виключно Вам! Якщо ціна повноцінного вирішення проблеми для Вас не грає великої ролі, і Ви відштовхуєтеся від якості, то без сумнівів вибирайте варіант покупки оригінального картриджа в магазині офіційного дилера.

Заправка картриджів здатна полегшити задачу в рази, хоча, на перший раз, за прошивку пристрою разом із заправкою Вам все одно доведеться віддати не малу суму. Зате в майбутньому Ви зможете заощадити, так як витрати становитимуть лише вартість заправки.

Сервісний центр Пленет без проблем вирішує питання, пов’язані із заправкою і продажем картриджів, в Івано-Франківську та області. Наші фахівці допоможуть Вам не тільки знайти правильний вихід з ситуації, а й вирішити який картридж купувати, сумісний або оригінальний. Ціни Вас не роздратують і навіть приємно здивують! Ми з упевненістю гарантуємо якість продаваних картриджів і співпрацюємо з одним з найбільших постачальників в нашій країні.

Прочитайте чому Вам необхідно звернутися до нас