Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Чим відрізняються побутові холодильники від промислових?

ремонт холодильника

Прайс-лист фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та по Івано-Франківській області.


Сьогоднішня промисловість випускає величезний асортимент холодильного обладнання. За принципом використання холодильники поділяються на:

Побутові та Промислові
При виготовленні холодильного обладнання застосовуються одні і ті ж технології. Побутові холодильники від промислових відрізняються моделями, в побутових моделях передбачається конструкція, зручна для зберігання різних продуктів: овочів і фруктів, молочних, сирів, ковбас, супів і т.д. Промислові холодильні камери призначаються для:

*** складських приміщень
*** продуктових магазинів
*** аптек
*** підприємств громадського харчування
*** м’ясокомбінатів
*** лабораторій
Крім того, випускаються портативні холодильники, які можна використовувати в машині, при тривалих поїздках на громадському транспорті і т.д.

Які служби можуть виконують ремонт побутового холодильника?
Сьогодні якісний ремонт і технічне обслуговування холодильників можна здійснити в будь-якому українському регіоні, не тільки в таких обласних центрах як Івано-Франківськ.

Існують багатопрофільні сервісні центри, що займаються установкою, обслуговуванням і ремонтом різної побутової і промислової техніки, як сервісний центр Пленет.
Існують вузькопрофільні майстерні, де виконують тільки ремонт побутових холодильників на дому.
Багато майстрів професіоналів також пропонують свої послуги з ремонту.
Як можна прискорити ремонт побутових холодильників?
За допомогою заповненої форми чи по дзвінку на телефони вказані нижче можна значно скоротити час пошуку виконавця будь-яких послуг і часу ремонту. Складаючи заявку, клієнт вказує бажані терміни ремонту і виконавець сервісний центр Пленет, бачачи цю вимогу, зобов’язаний розраховувати вірно свої сили перш, ніж відгукнутися на заявку споживача.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або на пошту.