096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Все про комп’ютер від А до Я

Зміст (дописується по мірі написання інформації)

Ми вже довший час крутимося в сфері інтернету, і зауважили, що більшість користувачів просто не знають комп’ютера. Ми часто приймаємо дзвінки, типу “В мене немає інтернету”, або “в  мене на комп’ютері щось вискочило”, або ще “Я забрала з ремонту комп’ютер, а він не робить”, і в 90% цих дзвінків, просто клієнт некомпетентний і не знає що натиснути, або куди заглянути, щоб усунути несправність самостійно. Тому ми вирішили написати самовчитель по роботі з комп’ютером, де Ви знайдете відповідь на 99% своїх питань.

Для кого це потрібно?

У самовчителі розглянуті теми, актуальні для сучасного користувача ПК:

  • робота з інтернетом
  • цифрове фото,
  • запис,
  • оцифровка,
  • обробка і відтворення звукових і відеофайлів;
  • Web-камери,
  • запис компакт-дисків,
  • сканування і друк зображень,
  • робота з  підключенням плазмових панелей і телевізорів до ПК.
  • Багато іншого

Для початківців користувачів в необхідному обсязі викладені основні знання про будову комп’ютера і видах програм, описані настройка і робота в інструментальних і сервісних програмах (діагностика і перевірка ПК, файлові менеджери, програми-антивіруси і архіватори). Додатково викладені питання відновлення працездатності ПК. Рекомендується широкому колу читачів – для початківців користувачів і тих, які працюють на ПК, які цікавляться можливостями нової апаратури і програмного забезпечення.

Навчання на комп'ютері


Що ви можете навчитися?

Не секрет, що чим старше ми стаємо, тим дорожче наші іграшки. І якщо ваш комп’ютер достатньо потужний і новий, щоб серйозно зайнятися модернізацією, то завжди можна зробити деякі інвестиції в майбутнє, підключивши до нього пару нових пристроїв. Припустимо, цифрову камеру, плазмову панель або Web-камеру. Інша справа, що ці модні і недешеві іграшки можуть ніколи не стати серйозним устаткуванням – для цього їх власнику довелося б навчитися професійній роботі з ними. І якщо для їх підключення ще можна викликати «налагоджувальника», то хто допоможе вам змонтувати свій перший відеокліп, оцифрувати невеликий фільм з життя вашої родини або налаштувати принтер? Хто займеться озвучуванням та анімацією? Хто обдарує вас комплектом кодеків для всіх невідомо яких фільмів? Тим більше що цифровий фотоапарат не заважає вам зберігати знімки в фотоальбомі? А якщо новий фільм «не йде» на вашому комп’ютері, то винен, природно, фільм – за це ми його видалимо і більше «кіна не буде». Можна повідомити своїм, що в принтері скінчилася фарба, причому надовго, але краще б назавжди. Що на диску скінчилося місце, а сам диск недостатньо жорсткий, і від гучної музики у вас розігралася мігрень … Якщо все дійсно так погано, тоді прочитайте хоча б нашу інструкцію. Якщо ж ми трохи згущаємо фарби, і насправді у вас є непереборне бажання розібратися, природна цікавість і властивий молодості ентузіазм, то ми з радістю вам допоможемо. По-перше, тому, що з деякими з описаних пристроїв і програм ми і самі розібралися тільки в процесі написання цього самовчителя))).

Навчання на комп'ютері 3