Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Що спільного між відеоспостереженням і наклейкою?

відеоспостереження Галич

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Яка від наклейок користь?

Тут є дві складові – обов’язкова і добровільна. Іноді наклейки потрібно використовувати обов’язково, іноді – просто корисно.

Обов’язкове використання наклейок регулюється Законом України. У цій статті зазначено, що відеозйомка  може бути проведена тільки за згодою осіб,яких знімають,а якщо це публічне місце, то особа дає згоду, тобто ми її інформуємо, за допомогою розміщення відповідної інформації(в нашому випадку наклейка).

Як саме інформувати відвідувачів закон не регламентує. Які тут можливі варіанти? Можна встановити інформаційні табло – але це дорого. Штендери … незручно. Плакати доречні далеко не скрізь.

А ось наклейки … це швидко, зручно і дешево. Вони легко кріпляться на будь-яку поверхню, не пошкоджуючи її. При необхідності їх можна переклеїти або зняти зовсім. Їх можна розмістити біля входу на об’єкт, в торговому або офісному приміщенні … та де завгодно – скрізь, де виявляються охоронні послуги. По суті, наклейки – це найпростіший і бюджетний спосіб виконання Закону України… а ми ж поважаємо закон?

В яких випадках наклейки можуть бути корисні? Коли важливий психологічний ефект – адже вони попереджають про ведення відеоспостереження в даному місці (і неважливо, чи ведеться воно насправді). Така наклейка може зупинити вандалів, запобігти крадіжкам і порушенням громадського порядку – тому що потенційні порушники будуть думати, що за ними спостерігають.

Якщо на об’єкті є відеокамери – наклейки спрацюють як додатковий стримуючий фактор. Якщо відеокамер немає – наклейки будуть єдиним захистом об’єкта … а це краще, ніж нічого.

Ми рекомендуємо розміщувати такі наклейки на видних місцях до установки на об’єкті системи відеоспостереження, оскільки ефект від них багаторазово перевищує їх (дуже невелику) вартість. Такі наклейки будуть дуже корисні при відсутності відеокамер і не стануть непотрібними після їх установки … ну і не забуваємо про закон.

Наклейки «Увага!!!Ведеться відеоспостереження!!!» – яскраві, помітні і вдень, і вночі, придатні для розміщення і в приміщенні, і на вулиці – економний і ефективний спосіб інформування людей та підтримки порядку на об’єкті. Купіть – не пошкодуєте!


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.