096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Встановлення відеонагляду в Івано-Франківську та області

Відеонагляд,відеоспостереження

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі. , або за телефоном  068-011-42-75


У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження ( відеонагляду). Від того, в якому місці можуть розташовуватися камери, спостереження поділяється на такі види: домашнє, комерційне, промислове, вуличне відеоспостереження. Також, серед видів відеоспостереження можуть виділяти таке як, відкрите та приховане, за своїм функціоналом – буває автономне та віддалене. У відповідності з технологією запису може бути цифровим, аналоговим, або гібридним.
Ми вже декілька років, як інтернет провайдер, займаємося побудовою мереж і різних систем,в тому числі і систем відеоспостереження ( відеонагляду). Маємо не один десяток готових монтажів за плечима і вже встигли вивчити всі нюанси і тонкощі цієї роботи. На даний час ви зможете в нас купити та замовити встановлення таких систем як: цифрові,аналогові та гібридні системи відеоспостереження з розміщенням як локально так і в мережі інтернет.Наша фірма найде підхід до кожного клієнта як за ціною так і за можливостями вашої системи, заповніть форму, напишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com або зв’яжіться з нами по телефонах вказаних нижче і ми вам обов’язково поможемо підібрати те що потрібно вам.

Також можемо взяти під обслуговування вашу існуючу систему відеоспостереження, детальніше…

На нашому сайті ви зможете почитати багато статей про системи відеоспостереження, та подивитися наші камери, які транслюються онлайн.

Також можете детальніше взнати про підключення до інтернету

та ремонт комп’ютерної та побутової техніки

Працюємо по Івано-Франківську та всіх населених пунктах нашої області.

 

 

16 thoughts on “Встановлення відеонагляду в Івано-Франківську та області”

Comments are closed.