Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

PDFCreator як перетворювати PDF формат

Перетворювач ПДФ форматів

Хочете мати можливість перетворювати будь-який текстовий або графічний документ в PDF всього парою кліків мишею? Встановіть безкоштовний додаток PDFCreator.

Як працює PDFCreator

PDFCreator є віртуальний принтер. Ні, він нічого не друкує, а тільки емулює – змушує інші програми «думати», що він і є справжній принтер. Коли користувач відправляє документ на друк, програма передає файл не реальному принтеру, а PDFCreator’у. Той в свою чергу конвертує і зберігає його в форматі PDF. Словом, PDFCreator перетворює в PDF файли будь-яких додатків, в яких є функція друку.

Крім цього, він вміє:

Конвертувати файли в формати JPG, PNG, TIFF і TXT.
Захищати PDF-файли за допомогою шифрування і цифрового підпису.
Пересилати результати по електронній пошті.
Об’єднувати кілька документів в один.
Додаток безкоштовно навіть для комерційного використання. До речі, щоб з копією PDFCreator одночасно працювало кілька людей, встановіть його на сервер.

Установка

За замовчуванням з PDFCreator’ом встановлюється доважок – PDF Architect 4 – редактор PDF-файлів з платними функціями. Якщо він вам не потрібен, у вікні  поставте прапорець «Экспертные настройки».

Установка PDFCreator.

І слідом в розділі «Вибір компонентів» відключіть все, що відноситься до Architect 4.

Отключение установки PDF Architect 4.

Відключення установки PDF Architect 4.

Перший запуск

Настройка PDF Creator.

При першому запуску PDFCreator (кліком по ярлику на робочому столі) встановіть бажані налаштування програми і профілю.

Налаштування PDF Creator.

Зверніть увагу, в налаштуваннях програми на вкладці «Общие» знаходиться кнопка додавання команди «Перетворити за допомогою PDFCreator» в контекстне меню провідника.

Настройка приложения.

Після включення цієї функції ви зможете конвертувати документи вPDF , не відкриваючи їх.

Интеграция в проводник.

В налаштуваннях профілю встановлюють параметри збереження файлів різних типів, створюють шаблони, призначають цільові папки та інше. Найважливіші опції ми розберемо по ходу розгляду програми.

Настройки профиля.

Збереження документів

PDFCreator в Word.

Один з варіантів запуску PDFCreator я вже згадав – це команда в контекстному меню документа. Другий варіант – меню «Печать» у програмі, де цей документ відкритий. В налаштуваннях друку досить отримати доступ до віртуальних принтер (як показано на скріншоті нижче) і натиснути кнопку відправки.

PDFCreator в Word.

Далі вам відкриється таке віконце:

Сохранение файла.

У ньому ви повинні вказати ім’я створюваного файлу, профіль (якщо ви не створили його заздалегідь, можете вибрати один з попередньо встановлених або натиснути кнопку «Налаштування» і ввести потрібні параметри), а також за бажанням заповнити поля «Тема», «Ключевые слова» і «Автор».

Останнім кроком натисніть «Сохранить».

Автоматичне збереження

Якщо вам потрібно переформатувати кілька файлів і зберегти їх в одну папку, можна зробити так, щоб показане вище вікно не з’являлося. Для цього треба зайти в налаштування профілю, відкрийте розділ «Автосохранение» і поставте позначку «Разрешить автоматическое сохранение».

Якщо потрібно, відзначте «Использовать уникальные имена файлов» і виберіть шаблон формування імені (наприклад, включіть автоматичне додавання автора, дати створення і т. П., Як це буде виглядати – показано в рядку «Предварительный просмотр»). Також не забудьте вказати цільову папку.

Раздел "Автосохранение".

Розділ “Автозбереження”.

Результат буде збережений у форматі PDF. Якщо вам потрібен інший, відкрийте вкладку «Сохранение» і змініть «Формат по умолчанию».

Відправка по email і злиття файлів

При виборі функції «Отправка по email» PDF Creator завантажить переформатований документ в поштовий клієнт. Вам залишиться тільки вказати адресата і відіслати листа.

При злитті – об’єднанні кількох об’єктів в один, програма створює віртуальну «чергу друку». Після того як в ній будуть зібрані всі частини нового PDF-файлу, натисніть «Слияние всех».

Слияние файла.

Як діяти після збереження

Після збереження результату робота PDF Creator’а не закінчується. У користувача є можливість виконати з новим файлом ще ряд дій. Наприклад, автоматично відкрити для перегляду, роздрукувати (на фізичному принтері), доповнити обкладинкою, закачати по FTP на сервер, відправити електронною поштою і т. Д. Повний список операцій знаходиться в розділі «Дії» в налаштуваннях профілю. Припустимо вибрати відразу кілька дій, наприклад, відкрити для перегляду і слідом роздрукувати.

Раздел "Действия".

Тонкі налаштування і захист PDF-файлу

Параметри підсумкового PDF-файлу задаються в розділі «PDF». Тут знаходяться 4 вкладки:

«Общие», де вказують версію формату, а також орієнтацію, колірну модель та вигляд сторінки.
«Зжатие» – тут вказують тип компресії (jpeg, zip), її коефіцієнт і дозвіл картинок після стиснення.
«Защита» – дозволяє встановити пароль на відкриття файлу, задати рівень шифрування і встановити дозволи користувачам.
На вкладці «Подпись» зібрані параметри установки цифрового підпису PDF-документа.

Вкладка "PDF".

Ось, мабуть, і все, що потрібно знати про PDFCreator. По-моєму, він пропонує дуже непоганий набір можливостей, який рано чи пізно стане в нагоді всім. Тим більше безкоштовно. Чому б не скористатися?


Більше інформації про різні комп’ютерні програми  та комп’ютерну начинку(залізо) тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом та налагодженням комп’ютерної та побутової техніки в Івано-Франківську та області.Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо ( підключення інтернету, встановлення систем відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, залишайте онлайн заявки та пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com