Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Встановлення та монтаж камер відеоспостереження в Івано-Франківську

монтаж відеоспостереження

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Монтаж системи відеоспостереження завжди володіє індивідуальними особливостями. Багато в чому це залежить від завдань, які будуть вирішуватися системою відеоспостереження, а також особливостями об’єкта, на якому вони будуть встановлюватися.


Етапи монтажу і установки відеоспостереження

У загальному випадку монтаж відеоспостереження складається з наступних етапів:

  1. Пробивання трас і укладання в них інформаційних кабелів. На геометрично складних об’єктах з численними перегородками, товстими стінами, залізобетонними перекриттями, на об’єктах зі складною інформаційної топологією трудомісткість і відповідно вартість прокладки значно зростає. Сюди ж можуть ставитися об’єкти з довгими кабельними трасами до кінцевих точок відеозахоплення (пасивний сигнал по кабельних трасах передається максимально до 500 метрів коаксіальним кабелем, до 100 метрів витою парою , виняток становлять оптоволоконні траси, в яких практично немає обмежень). У якихось випадках має сенс розглядати установку бездротових відеокамер (Wi-Fi, радіо, стільникові). Але і в останніх випадках бажано передбачити подачу зовнішнього живлення, тобто проводку електроживлення;
  2. Монтаж камер відеоспостереження. За витратністю наступна процедура. Вона включає настройку належних панорам і ракурсів зйомки з необхідною якістю і охопленням. У монтаж відеокамер часто входять і додаткові заходи щодо забезпечення захисту камери від вандалізму. Монтаж деяких точок відеозахоплення може потребувати використання специфічного обладнання. Наприклад, установка загальнооглядової камери на зовнішній стіні висотної будівлі. Більше про монтажі фірми Пленет тут.
  3. Монтаж пункту управління це приміщення з розташованими в ньому відеореєстраторами або відеосерверами, IP-системами відеоспостереження. Складнощів і якихось хитрощів з монтажем обладнання тут не виникає. СтандартизованЕ відеоспостереження, монтаж, установка відеовідеосерверів і відеореєстраторів не вимагає присутності фахівців. Складнощі виникають із забезпеченням доступу в приміщення, збереженням обладнання та відеозаписів, налаштуванням серверів і реєстраторів;
  4. Монтаж пунктів відеоспостереження. Ці пункти або поєднані з пунктами управління, або виносні монітори з обмеженим набором функцій, що управляють процесом. Монтаж та підключення обладнання також не викликає особливих складнощів. Як і в попередньому пункті складності в налаштуванні, забезпеченні доступу і збереження.

 


Попередні планові роботи по монтажу системи відеоспостереження бажано проводити в момент вибору системи відеоспостереження. В іншому випадку можна зіткнутися з неприємними наслідками зробленого вибору. І це стосується не тільки обмеження по відстані передачі сигналу по кабельних трасах і необхідності прокладки кабелю. Проблема тут вирішується комплексно. Також може виявитися, що сигнал гасне в конкретному будинку при виборі бездротових відеокамер і його зовсім не одержує відеореєстратор або отримує сильно ослабленим з великим рівнем перешкод.


 

Вартість монтажу відеоспостереження

На сьогоднішній день існує досить багато типів систем відеоспостереження. У кожного з типів є як позитивні, так і негативні сторони. Однозначна перевага у всіх без винятку випадку віддати тій чи іншій системі не можна. Якщо брати навіть вартість, то при реалізації конкретної системи можна заощадити на одному, але при цьому витратитися на іншому. Наприклад, можна встановити ХВН камери або бездротові відеокамери, економія на монтажі кабелів, але при цьому саме обладнання суттєво здорожує, також дорожчає його експлуатація.

Вартість монтажу відеоспостереження також безпосередньо залежить від проекту, який визначається функціоналом системи. У якихось випадках монтаж може бути практично номінальним і виконаний своїми силами. А в якихось ціна монтажу відеоспостереження може перевищувати вартість обладнання.

Про вартість обслуговування системи відеоспостереження фірмою Пленет тут.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.