Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Вуличні (зовнішні) камери відеоспостереження

вуличні камери

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Технічні вимоги до комплекту вуличних камер відеоспостереження обумовлені режимами експлуатації і необхідною функціональністю, яку вони повинні забезпечувати. Під режимами експлуатації розуміються кліматичні умови.

В першу чергу значний температурний діапазон роботи відеокамер. Крім великих температурних перепадів (зима-літо, ніч-день), які можуть досягати від + 50Cдо -50, зміна температури в якихось випадках може бути досить різкою (протягом декількох хвилин). Такі перепади можуть виводити з ладу звичайні камери. У цих випадках застосовують спеціальні термочохли, додатковий обігрів або охолодження. Ще одним фактором кліматичних умов, в яких функціонують відеокамери, може бути вологість. Крім захисту від прямого попадання води від високої вологості повітря також захищають термочохли, системи підігріву, охолодження.


Мінлива освітленість це необхідність підстроювання відеокамери до різних режимів освітленості. Камера повинна мати достатню чутливістю для того, щоб виробляти нічну зйомку. Додаткове освітлення спрощує завдання. Також можна встановити камеру з ІЧ-підсвічуванням – в більшості має обмежену площу ефективної зйомки. При будь-яких варіантах застосування для зменшення засвічення (сонячні відблиски, світло фар і т.д.) бажано щоб відеокамера мала систему компенсації засвічення, автодіафрагму, електронний затвор.

Антивандальні властивості, захист від механічних впливів важливий фактор при виборі камери. Вуличні камери в багатьох випадках розташовуються в місцях вільного доступу до них, і можуть піддаватися нападу з боку хуліганів або зловмисників. В цьому випадку краще встановлювати камери в антивандальному виконанні: металевий корпус, охоронні датчики, що реагують на різні події (струс, зафарбовування об’єктива і т.д.). При цьому ціна монтажу відеоспостереження зросте не суттєво, тому що, як правило виробники заздалегідь піклуються про безпеку відеокамер і відразу пропонують антивандальні рішення.


Функціональність вуличних камер

За функціональністю камери можна розділити на кілька видів, давайте розглянемо кожен варіант окремо:

Камери для загального огляду. Зазвичай такі камери не потребують високої чіткості. Нерідко цими камерами виступають вуличні поворотні камери відеоспостереження;

Спеціальні камери. Крім знімання ракурсу в функціонал таких камер включають післяобробку. Кращим варіантом є вуличні IP-камери відеоспостереження . Справа в тому, що відеопотік з цих камер вже оцифрований і подається безпосередньо в інформаційну мережу. Відповідно відеосигнал можна направити до різних приймачів з різними алгоритмами їх післяобробку. Подальша обробка відеопотоку може бути найрізноманітнішою. Наприклад, розпізнання номерів автомобілів на під’їзді до паркінгу і відповідно реакція свій-чужий (підняття шлагбаума, повідомлення про прибуття транспорту і т.д.). Роздільна здатність таких камер повинна бути відповідна;

Реакція на рух. Камери відеоспостереження з датчиком руху, дозволяють значно оптимізувати процеси відеоспостереження: економія місця на носії для запису потокового відео, прискорення пошуку необхідної події, реакція камери на рух працює, як система охоронної сигналізації (при бажанні рух на камері можна передавати, як тривожний сигнал в систему охоронної сигналізації);

«Фальшивка». Це не відеокамера в повному сенсі. Але має непоганий психологічний ефект, тим більше за умови обладнання об’єкта чинним відеоспостереженням. Прихований відеозапис виробляти забороняється законом, тому в будь-якому випадку при установці на об’єкті відеоспостереження потрібно позначати оточуючим. Тому установка додаткових дешевих «фальшивок» – непоганий спосіб відлякати потенційних порушників.

При необхідності великої функціональності і роботі в декількох режимах рекомендується розглядати варіанти установки вуличних купольних камер відеоспостереження. В одному пристрої поєднується широкий функціонал: герметичність, функції повороту, антивандальне виконання і т.д. Ці камери відеоспостереження можна назвати майже універсальними для вирішення широкого кола завдань безпеки.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.