Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Монтаж систем відеоспостереження

101

У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження. Від того, в якому місці можуть розташовуватися камери, спостереження поділяється на такі види: домашнє, комерційне, промислове, вуличне відеоспостереження. Також, серед видів відеоспостереження можуть виділяти таке як, відкрите та приховане, за своїм функціоналом – буває автономне та віддалене. У відповідності з технологією запису може бути цифровим, аналоговим, або гібридним.
Ми вже декілька років, як інтернет провайдер, займаємося побудовою мереж і різних систем,в тому числі і систем відеоспостереження. Маємо не один десяток готових монтажів за плечима,і вже встигли вивчити всі нюанси і тонкощі цієї роботи. На даний час ми можемо вам запропонувати цифрові,аналогові та гібридні системи відеоспостереження з розміщенням як локально так і в мережі інтернет.Наша фірма найде підхід до кожного клієнта як за ціною так і за можливостями вашої системи.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.