Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Безпровідні системи відеоспостереження

безпровідна камера Галич

Доцільність безпровідних мереж

Досить нерідко буває, коли необхідно використовувати передачу відеосигналу по безпровідних каналах. Це віддалені об’єкти, куди неможливо або, економічно неефективно, тягнути дроти, небажання псувати дизайн приміщення або проходити товсту бетонну стіну. У таких випадках використовуються безпровідні системи відеоспостереження. Зазвичай це передача відео по каналах стільникового зв’язку, передача відео по Wi-Fi або по відкритому радіоканалу.


Передача через мобільного оператора

Передачу відео по GSM каналам використовують при спостереженні за віддаленими об’єктами. Плюси такого рішення це: передача сигналу на будь-які відстані, порівняно недороге і компактне обладнання, досить дешеві тарифи на мобільний зв’язок , можливість перегляду по мобільному телефоні. Недоліки: недостатнє охоплення території швидкісним інтернетом, наявність перевантажень в мобільних мережах і необхідність платити за трафік.


Найпростіший варіант такого обладнання – це GSM камери – камери з вбудованим GSM модемом. Зараз випускають камери, в які можна просто вставити SIM карту для передачі даних. У них є слот для вбудованої карти пам’яті, два потоки передачі – для запису на карту пам’яті і при наявність сильного сигналу мережі можна включити основний потік з відмінною якістю HD, а в разі слабкого сигналу для повноцінної передачі можна налаштувати якість гірше, але відповідно передати це зображення по мережі буде легше. Це цифрові камери з мегапіксельними об’єктивами, ІЧ підсвічуванням потужної матрицею для обробки сигналу. Для них необов’язково використовувати SIM з постійним IP, хмарний сервіс( типу Google диск) дозволяє спостерігати з мобільних пристроїв.


Передача по 3G

Цікаве рішення – 3G прилад відеоспостереження через відеодзвінок SLX-1. Це невелика коробочка з вбудованою камерою, мікрофоном і GSM модемом, спостереження можна вести просто зробивши відеодзвінок на номер СІМ карти приладу. Звичайно, якість зображення обмежено дисплеєм мобільного телефону, але простота і мобільність пристрою унікальна.

Зараз майже всі сучасні відеореєстратори мають вихід на мережу і P2P-сервіс. Це дозволяє підключити реєстратор до роутера з модемом мережі і організувати перегляд онлайн відео і записів по мережі GSM. Відповідно є реєстратори з підключенням бездротових камер, подивитися їх можна на розділі сайту бездротові рішення.


Передача по Wi-Fi

Відеоспостереження по WiFi використовують при наявності в системі комп’ютерів. Плюси: шифрування сигналу, професійний інтерфейс на кілька камер. Мінуси: використання більш дорогих IP-камер, обов’язкова наявність комп’ютера. Система складається з однієї або декількох IP-камер з Wi-Fi, Wi-Fi роутера і комп’ютера з відповідним ПЗ.

Досить широко застосовується передача відео з відкритого радіоканалу. Випускають комплекти частотою 1,2 і 2,4 гГц. 2,4 . Ці пристрої не слід ставити поряд з пристроями Wi-Fi, вони працюють на одній частоті і можуть заважати один одному. Існують камери з вбудованими передавачами, їх зручно використовувати на невеликі відстані і для невеликих світлих приміщень, так як камери в них невисокої якості і підсилювач малопотужний. Найчастіше використовують бездротові комплекти приймач і передавач, їх можна вибрати за необхідною потужністю і підключити до них можна будь-яку камеру.


Висновок

На дальність роботи безпровідних комплектів впливає дуже багато чинників: стіни, дерева, випромінювання від кабельних і повітряних ЛЕП, дощ, сніг, перешкоди від роботи інших випромінювальних пристроїв. До того ж, самі ці пристрої можуть створювати перешкоди для іншої радіоапаратури. Тому застосовувати їх рекомендується, коли для цього є значні технічні або економічні причини.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.