096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Вартість обслуговування систем відеонагляду

обслуговування відеоспостереження

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Щоб системи охоронного спостереження (відеонагляду) працювали без проблем, неполадок і збоїв, щоб кожен елемент системи відеоспостереження функціонував стабільно і на максимумі потужності, необхідно проводити своєчасне техобслуговування сервісним центром. Такі заходи передбачають виконання цілого комплексу робіт по ремонту і профілактиці, оперативне усунення обриву кабелю і несправності обладнання.

Вартість обслуговування відеонагляду в Івано-Франківську

Вартість обслуговування систем відеоспостереження. Яким чином розраховують ціну на обслуговування вже встановлених систем відеоспостереження? Після того, як фахівець сервісної служби виїжджає на об’єкт і діагностує систему, складається договір на техобслуговування і кошторис, яка включає безліч даних. Серед такої інформації – кількість камер в системі спостереження, тип системи, її розгалуженість і масштаби. Важливу роль відіграють обсяги майбутніх робіт і їх складність.

Будь-розрахунок витрат по обслуговуванню відеоспостереження дуже індивідуальний – при розрахунку вартості враховують особливості кожної конкретної системи. Щоб дізнатися точну ціну на технічне обслуговування, досить скласти детальний кошторис. У цьому випадку документ буде відображати реальну вартість робіт без надбавок і додаткових витрат. Це найекономніший варіант для тих власників нерухомості, підприємств, установ, які бажають отримати високу якість обслуговування і при цьому не обтяжувати бюджет великими втратами.

Різновиди обслуговування відеоспостереження в Івано-Франківську

Гарантійне обслуговування – зручна послуга, яка надається клієнтам після установки систем. Ціна на технічне обслуговування відеоспостереження протягом гарантійного періоду буде символічною, якщо обладнання експлуатується правильно і елементи системи не страждають від неправильного використання ресурсів.
Гарантію дають виробники пристроїв, а також фахівці з відеоспостереження. На стадії гарантійного терміну можна безкоштовно відремонтувати або замінити несправні комплектуючі.
Профілактичне технічне обслуговування передбачає щомісячні огляди пристроїв фахівцями сервісних служб. Такі огляди дозволяють швидко виявити зовнішні пошкодження, протестувати і провести діагностику основних компонентів системи. Також висококваліфіковані майстри займаються обслуговуванням камер відеоспостереження, стежать за станом об’єктивів і плат, ремонтують монітори і відеореєстратор, спостерігають за станом іншого встановленого обладнання.

Обслуговування відеоспостереження, вартість якого доступна будь-якої організації або компанії, грунтується на укладенні стандартного договору з переліком регламентних робіт, які виконуються щомісячно або щоквартально.
Такі профілактичні огляди здійснюються з метою відшукати знос елементів відеосистеми, перевірити цілісність проводів, визначити, які деталі потребують заміни. Також проводиться необхідна в таких випадках повна чистка зовнішніх елементів камер відеоспостереження, при цьому особливу увагу приділяють очищенню об’єктивів – особливо якщо камери зовнішні і цілий рік перебувають під впливом погодних опадів.
На профілактичному огляді перевіряється і програмне забезпечення, яке відповідає за стабільність запису інформації.
Трохи рідше – раз в 6 місяців проходить повна перевірка працездатності системи, виконується тестування працездатності джерел живлення.
Екстрене обслуговування потрібно, якщо дроти або елементи камери прийшли в непридатність через вандалізм, погодні умови, закінчення терміну придатності. Екстрені виклики це по факту терміновий ремонт обладнання. Таке обслуговування відеоспостереження, ціна на яке стабільна і невисока, дозволяє швидко відновити роботу системи відеоспостереження. При цьому загальна вартість послуг безпосередньо залежить від складності ремонтних робіт.
Якщо підприємство замовляє обслуговування системи відеоспостереження – ціна для організацій і установ може бути пільговою і дуже вигідною. Компанія, що надає такі послуги, отримує повний комплекс якісного і своєчасного обслуговування обладнання.

Розрахунки сервісного центру Пленет

1-4 камер обслуговування 50 грн/міс за одну камеру

4-8 камер обслуговування 40 грн/міс за одну камеру

8-12 камер обслуговування 30 грн/міс за одну камеру

12+ камер обслуговування договірне

Увага!!! Перший рік після монтажу обслуговування безкоштовне.

Також можна працювати по акту виконаних робіт, попередньо уклавши такий договір


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.