Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Як встановити приховане відеоспостереження своїми руками?

прихована камера

У вступному слові хотілося б пояснити, навіщо взагалі необхідно відеоспостереження. “Зі мною ніколи нічого страшного не станеться” – так думає середньостатистична особа. Тут же моделюємо ситуацію. О 3 годині ночі, через огорожу парковки вашого будинку летить камінь. Як думаєте, куди він потрапив? Правильно, в лобове скло вашого авто… І тепер хулігани – як вітер в полі. Знаєте, але ж така ситуація далеко не відійшла від реальності. Більш того, подібне явище дуже поширене. А ось, якби були функціонуючі камери на цьому будинку, то правоохоронні органи вирахували б цих “діячів” в лічені хвилини. Саме тому життєво важлива будь-яка, нехай навіть найпримітивніша система відеоспостереження. Яку, до речі кажучи, ви можете зібрати своїми руками. Про це далі.

Установка відеоспостереження своїми рукамид

ВАРІАНТИ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ

1. Веб-камери. Найпростіший вихід з положення – веб – камера. Берете кілька штук, збираєте їх у систему, підключаєте їх в домашню локальну мережу – і ву-а-ля, домашній пункт охорони готовий. Доречі як з веб камер скласти цілу систему охорони ми писали в цій статті “На що спроможні веб камери”.

2. IP-спостереження. Разючий плюс даної системи – непотрібність підключення до ПК. Програма для початку роботи з камерами йде в комплекті, активуємо її, забиваємо IP-адреси цих камер, відбувається виявлення системою і включення. Тепер все знаходиться під Вашим контролем. Статті по IP-камерах.

3. Безпровідне відеоспостереження. Функції – включити архівування, запис за розкладом, детектор руху. Функції забезпечуються платою з роз’ємами, аналоговою камерою і блоком живлення. Протягнути кабель, підключити плату, приєднати блок живлення, активувати програмне забезпечення і підключити потрібну програму. Все. Вкрай зручно і не дуже дорого.

4. Інтернет спостереження. Тема інтригує, чи не так? Розкриємо його суть. Складові частини: • Відеореєстратор (або на вибір DVR). • Камери. • Жорсткий диск на ПК обсягом не менше 500 Гб. Жорсткий диск встановити в корпусі реєстратора. Підключіть камери, подайте живлення на них. До реєстратору підключіть монітор. В налаштуваннях кожної окремої камери ви зможете відрегулювати яскравість, контраст, режим запису, детектор руху і т.д. Моніторити ви можете прямо зі свого кишенькового гаджета. Ось хороший приклад інтернет спостереження.

5. Приховане відеоспостереження. Кожна з вище перерахованих систем підійде для прихованого відеоспостереження. Тільки дії по її монтажу НЕ ПОВИННІ йти в розріз з законами України!!!. Прокладіть кабелі, закріпіть камери. Насамперед не забудьте замаскувати свою працю як в кращих шпигунських бойовиках Голлівуду. Пристрій для запису встановіть в віддаленому місці, активуйте програму і більш вас не потурбує жоден камінь. Звичайно, якщо ви не дуже то добре «дружите» з технікою, рекомендується звернутися за допомогою у фірму, яка спеціалізується на установці систем відео-спостереження, таку як сервіс від інтернет провайдера Пленет. Це допоможе вам отримати в результаті професійну систему стеження і контролю.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.

One thought on “Як встановити приховане відеоспостереження своїми руками?”

Comments are closed.