096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машинки при сильному шумі

ремонт пральних машин

⇒Прайс-лист цін⇐ на ремонт пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Тук-тук: якщо пральна машина стукає і гримить
Сучасні пральні агрегати в взагалі-то безшумні. Особливо, якщо порівняти їх з предками. Але іноді трапляється, що пральна машинка починає видавати незвичні звуки. Ось і ваша помічниця вирішила влаштувати при пранні музичний супровід? Давайте розбиратися, чому таке могло статися.

Насамперед, спробуйте ідентифікувати звуки: якщо вони скоріше схожі на скрип то одна причина, а якщо Ви чуєте удари? Тоді залишайтеся на поточній сторінці, ця стаття для вас.

Якщо ви вперше почули стукіт і гуркіт при пранні, не поспішайте панікувати. Для початку згадайте, що ж ви завантажили в пралку? Можливо, стукають якісь деталі одягу? Наприклад, чітко чути стукіт, якщо закинути в машинку джинси: металеві ґудзики можуть створювати сильний звук при ударах по барабану і склі люка. У разі, якщо на речах є великі металеві або пластикові деталі – вивертайте одяг на виворіт або використовуйте спеціальні мішечки для прання: це вбереже вас від шуму, а машинку – від подряпин і інших пошкоджень барабана.

Якщо ж ви завантажили тільки «м’які» речі, а «концерт» в повному розпалі, значить, виникла якась неполадка в машинці.


Чому гримить і стукає пральна машина?

Незвичні звуки при пранні можуть виникнути при ряді несправностей. Визначити точну причину можливо лише при повній діагностиці машинки за допомогою спеціального обладнання. Однак, найбільш типові проблеми мають «додаткові симптоми», за якими ви можете самостійно зрозуміти, що ж сталося з вашою пральною машиною.

Барабан пральної машини стукає і при пранні, і при віджиманні

Найімовірніше, між баком і барабаном потрапив сторонній предмет, який і викликає стукіт. Зазвичай це дрібні предмети: гудзики, монетки, забуті в кишенях, застіжки від бюстгальтерів і т.д.

Необхідно витягти сторонній предмет. Експлуатація пральної машинки в такому стані вкрай небажана, тому що при невдалому збігу обставин сторонній предмет може заклинити барабан!


Можливо, відвернувся і відійшов мережевий фільтр, який кріпиться на задню стінку пральної машини.

Він необхідний для випрямлення струму до 220 Вольт в разі стрибків напруги. Погано прикріплений фільтр вдаряється об корпус і бак пральної машини, що викликає стукіт. Необхідна фіксація фільтра, і можливо, заміна кріплень.


Пральна машина гримить при віджиманні, чути «залізний» скрип.

Вийшов з ладу підшипник вала, можливо, навіть почалося його руйнування.
Найчастіше це пов’язано з тривалою експлуатацією машинки і природним зносом деталей. Необхідна термінова заміна всіх підшипників і сальників, так як якщо зламався один, слідом почнуть «сипатися» і інші!


Пральна машина стукає при віджиманні, також можуть бути чутні скрипи

Можливо, з ладу вийшли амортизатори. Втрачаючи еластичність, амортизатори розтягуються до такої міри, що опускаються до дна і стукають про корпус. Необхідна заміна амортизаторів, причому обох одночасно. При заміні лише одного амортизатора навантаження буде розподілятися нерівномірно і другий, навіть якщо він був відносно цілий, вийде з ладу в самий найближчий час!


Пральна машина гримить при віджиманні і вібрує

Найімовірніше, виникли проблеми з противагою. Балансувальний камінь – це важкий блок, який гасить вібрації. У разі, коли розбовтуються його кріплення, або він сам починає руйнуватися (таке рідко, але буває з бетонними каменями) – замість того, щоб врівноважувати машинку, противага починає розгойдувати її ще більше, а сама – б’ється об бак – від чого й чути звук ударів . З досвіду наших майстрів проблеми з противагою в пральній машині трапляються дуже рідко. Необхідно регулювання кріпильних болтів (їх заміна) або заміна самої противаги.


Крім вищеописаних проблем гриміти можуть практично будь-які деталі, «зійшли» зі свого місця – пружини, болти, кріплення … Саме тому якщо ви почули незвичний звук, краще не ламайте голову питанням «чому стукає барабан пральної машини?», А відразу викликайте майстра нашого сервісного центру.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.