096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Brandt в Івано-Франківську

РЕМОНТ СТИРАЛКИ

Виробництвом побутової техніки торгової марки Brandt займається відома французька компанія ElcoBrandtGroup, якій також належать такі відомі бренди як Ocean, Thomnon, Vedette. Випуск перших пральних машин цієї марки було розпочато в 1950 році, а сама компанія спочатку займалася виробництвом різних кованих металевих виробів, існує з 1902 року.

Ціни на ремонт пральних машин Brandt

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Побутова техніка Brandt відрізняється чудовою якістю матеріалів і збірки, а також використанням інноваційних технологій. Потрібно сказати, що однією з перших компаній, що освоїли виробництво популярних сьогодні пральних машин з вертикальним завантаженням, була саме компанія Brandt.
Пральні машини цієї торгової марки відрізняються надійністю, економічністю, зручністю і простотою експлуатації. Проте, як і будь-яка техніка, вони можуть час від часу виходити з ладу. При цьому важливо щоб ремонт пральних машин brandt проводився в одному зі спеціалізованих сервісних центрів.


Основні несправності пральних машин Brandt:

  • Як правило, більшість із несправностей, що виникають у процесі експлуатації пральних машин Брандт, незначні і легко усуваються. Наприклад, це може бути засмічення фільтра, помпи або каналізації, збої в електроланцюгу і програмі, які призводять до неможливості злити воду з машинки. Засмічення найчастіше відбувається, коли перуть чоловічі хутряні шапки. Хутряна шапка складається з хутра, і під час віджиму вона розлітається по всій машинці, і відбувається засмічення. Тому, якщо ви купили хутряну шапку, прати її краще не в пральній машині, а в ручну.
  • Крім того може виникнути несправність віджиму, викликана поломкою електронного модуля, таходатчика, ременя приводу, несправністю в програмі і обривом електричного кола. У цьому випадку також може знадобитися ремонт пральних машин Брандт. У деяких ситуаціях відзначається виникнення сторонніх звуків, що з’являються в результаті зносу підшипників, сальника, ослаблення кріплень противаги, амортизатора або електродвигуна. Підтікання пральної машини може бути викликано порушенням герметичності через розрив манжету люка, сальника, бака, шланга або патрубків.
  • У тому випадку, коли неможливо включити машинку, слід перевірити справність електронного модуля і електроланцюга. Крім цього причина даної поломки може полягати в пошкодженні мережевого фільтра, реле тиску або кнопки включення.
  • Серед інших найбільш типових неполадок можна назвати пошкодження клапана затоку води, помпи, реле тиску, ТЕНу, температурного датчика, знос підшипників, деформацію барабана.

Крім цього слід зазначити незначні пошкодження, що вимагають заміни різних дрібних деталей: регульовання ніжок, кнопок, ручок пральної машини.
У разі виникнення будь-якої несправності, навіть якщо вона здається вам незначною, не варто намагатися виконувати ремонт пральних машин Brandt самостійно, а слід звернутися до професіоналів, які зможуть оцінити серйозність ситуації і при необхідності доставити вашу машину в сервісний центр.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.