096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Siemens в Івано-Франківську

ремонт пралок

Торгова марка Siemens займає одне з провідних місць в категорії найбільш популярних брендів пральних машин. До безперечних переваг пральних машин Siemens відноситься висока функціональність, сучасний дизайн і цікаві технологічні рішення. Однак при цьому слід пам’ятати про те, що ремонт пральних машинок можна довіряти тільки справжнім професіоналам – елітна техніка siemens вимагає до себе відповідного ставлення.

Ціни на ремонт пральних машин Siemens

Діагностика і виклик майстра  100 грн
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шланга.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.
* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонним номером вказаним нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Торгова марка Siemens.

Потрібно відзначити, що на українському ринку побутова техніка відомої торгової марки Siemens з’явилася близько двадцяти років тому і за цей час зуміла завоювати симпатії українських споживачів. Компанія – виробник входить в число провідних світових виробників побутової техніки. Якість пральних машин марки Siemens повністю відповідає міжнародним стандартам економічності, енергозбереження і якості. На особливу увагу заслуговує унікальна серія машин IQ Сіменс, яка обладнана сучасною системою контролю рівня споживання енергії, води, прального порошку та інших миючих засобів. Пральні машини Siemens оснащені безліччю різних режимів прання. Крім того, в кожен з режимів пральної машини при необхідності можна внести зміни, створивши унікальні режими, ідеально відповідні до потреб конкретної сім’ї. Крім цього слід зазначити систему 3D-Aquqtronic, за допомогою якої процес намочування білизни відбувається одночасно з трьох сторін. Це дозволяє досягти суттєвої економії води і прискорити прання.


Терміновий ремонт пральних машин Siemens.

Слід зазначити, що така високотехнологічна побутова техніка, як пральні машини Siemens потребує відповідного догляду та дотримання правил експлуатації. Тільки в цьому випадку можна уникнути прикрих поломок пральних машин. Однак, якщо все ж доводиться проводити ремонт Siemens, то довірити його можна тільки фахівцям, які мають відповідну кваліфікацію і великим досвідом робіт з технікою Siemens.
До числа найбільш складних поломок пральних машин Siemens відноситься пошкодження системи управління машинкою, яка є найбільш дорогої деталлю. Однак ніхто не застрахований і від виникнення різних незначних поломок.
Наприклад, пошкодження насоса, до якого можуть призвести потрапляння сторонніх предметів і невчасний злив води. У деяких випадках може знадобитися ущільнення дверцят люка пральної машини, яка виходить з ладу через недотримання правил експлуатації. Щоб уникнути подібної поломки потрібно акуратно відкривати і закривати дверцята і залишати їх відкритими між праннями.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.