Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машини LG в Івано-Франківську

htvjyn ghfkmyj] vfibyb

Пральні машини LG – відмінний бюджетний варіант, при цьому досить таки надійна збірка, не змушує господаря думати про ремонт. Але в окремих випадках, через неправильну експлуатацію, доводиться робити ремонт пральних машин LG в сервісних центрах. Зараз ми розберемо основні види несправностей, цих пральних машин.

Ціни на ремонт пральних машин LG

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Ремонт пральних машин LG своїми руками

Пральна машина LG шумить при віджиманні.

Під час прання, Ви почули сторонній шум, такий якийсь “гул”, що доноситься з баку апарату. Насамперед, радимо зупинити прання, і витягнути білизну з барабана пральної машини. Потім рукою провернути бак в різні боки, і якщо буде чутно, як щось гримить, значить необхідна заміна підшипників. Як це відбувається?

  • Підшипниковий вузол у LG розташований в кришці бака, і для його вилучення, необхідно розбирати пральну машину повністю. Насамперед треба зняти верхню частину корпусу пральної машини, відкрутивши викруткою два болти самонарізи, з поперечного розрізу кришки. Потім лицьову панель, яка називається “приладова панель” – так само необхідно зняти, залишивши її висіти в кутку. Бункер для порошку теж необхідно витягувати. Потім знімаємо задню кришку пральної машини.
  • Після виконаних маніпуляцій, бачимо, що сама кришка бака з’єднується з баком залізної стяжкою, і тепер треба розібрати пральну машину для заміни підшипників. Другою справою відвертаємо три гвинта, які утримують противаговий камінь. Потім звільняємо кріплення поперечної планки, яке кріпиться на чотирьох гвинтах. Потім знімаємо противагу. Увага, жінкам, дітям і особам з обмеженими можливостями не рекомендується самостійно піднімати противагу. Це пояснює, чому пральні машини такі важкі і не підйомні.
  • Третій крок. Щоб при розбиранні бака Вам не заважали ремінь і двигун, їх необхідно зняти. Після цього, Ви побачите по середині болт, з розміром “13”. Його так само необхідно відкрутити, і витягти шків барабана. Потім, послабивши хомут, треба витягнути бак. Останньою справою, залишається заміна підшипників і сальників.
    Тепер Вам знадобиться: знімач, за допомогою якого витягується найменший підшипник, а потім і другий. Після чого вставляємо нові, куплені в магазині. І в кінці збираємо назад пралку, в тому ж порядку. Головне, нічого не забути. Якщо ж для Вас це виявиться непосильним завданням, то наші досвідчені майстри, проведуть заміну підшипників для LG всього за 300-400 гривнів. У цю вартість вже включена ціна витратних матеріалів та робота майстра.

заміна підшипників

заміна підшипників в пральних машинах LG


Пральна машина LG не зливає воду

Засмічення – головна біда, і не найстрашніша. У 70 випадків з 100 причиною засмічення є потрапляння великих предметів в зливний шланг пральної машини. Зараз ми розповімо, як самостійно очистити зливний фільтр, розташований в піддоні пральної машини, за квадратними дверцятами.
Для цього необхідно відкрити ті самі дверцята, і акуратно вивернути фільтр. Пам’ятайте, що в баку ще залишилася вода, і треба підставити якийсь посуд, щоб вода не полилася на підлогу.
Якщо ж це не допомогло, значить проблема в насосі або зливній помпі. Дуже часто, під час зливу води, в насос потрапляє якийсь дрібний предмет, і це приводить його в непридатність. Замінити насос не складає таких складнощів, як з підшипниками, тому час самої роботи майстра складе не більше 30 хвилин. Як самостійно замінити помпу на пральних машинах LG ? Для початку треба перевернути пральну машину в горизонтальне положення і відкрутити піддон. Потім відвернути болти, що утримують зливну помпу. Після цього Вам необхідно звільнити зливний шланг, який з’єднаний з патрубком за допомогою плоскогубців. Досить просто стиснути хомут і витягнути шланг. (В деяких моделях хомут кріпиться за допомогою шурупа). Запам’ятайте розташування проводів, що подають живлення на насос, і від’єднайте їх. Встановіть новий насос і зберіть пральну машину в зворотному порядку. Пам’ятайте, що неправильна установка зливного насоса може бути причиною виходу з ладу двигуна пральної машини.

заміна насоса
заміна насоса в пральних машинах LG


Пральна машина LG стрибає при віджиманні і при звичайному пранні.

Якщо Ви помітили щось не ладне, у вигляді підстрибування машинки або сильної вібрації при віджиманні – це означає, що проблема в неправильному встановленні пральної машини. А саме нерівності поверхні, яка призводить до ось такої картини. Що б самостійно вирівняти апарат, знадобитися “рівень”, оскільки на око такі роботи виконувати не рекомендується. Встановіть її по рівню, і якщо проблема залишиться, необхідно буде замінити амортизатори, так як проблема тоді саме в них. Як самостійно замінити амортизатори для пральної машини LG ми Вам розповімо. В першу чергу необхідно виконати ті ж роботи, що й з насосом. Після цього Ви побачите таку ось картину. Далі беремо в руки плоскогубці і витягуємо пластикову заглушку і акуратно витягуємо амортизатори. Замінюємо їх на нові, і таким же чином вставляємо назад. Все, тепер ваша машинка не буде стрибати з місця на місце, під час прання.

заміна амортизаторів
заміна амортизаторів в пральних машинах lg


Пральна машина LG не нагріває воду

Тут особливо видумувати немає чого, проблема в ТЕНі. Щоб самостійно замінити ТЕН, необхідно розвернути пральну машину до себе зворотною стороною. Зняти задню кришку, яка захищає двигун, ТЕН та інше від протікання. Знизу Ви обов’язково побачите ТЕН пральної машини. У LG він знаходиться завжди знизу. Запам’ятайте розташування відповідних проводів і від’єднайте їх. Далі відкрутіть болт, за допомогою викрутки зі спеціальною насадкою. Після цього акуратно і обережно витягніть ТЕН, як показано на зображенні. Якщо поглянути зсередини, то це буде виглядати так :). Потім встановіть новий ТЕН, і зробіть все в зворотному порядку. І пральна машина знову буде гріти воду.

заміна тену
заміна ТЕНу в пральних машинах LG


Пральна машина LG протікає

Залежно від того місця, де протікає, причин може бути кілька. Розберемо все по черзі.

  • Перша причина – бункер дозатора. Це те місце, куди Ви засипаєте порошок. Засмічений бункер, через це вода протікає, найчастіше у вигляді великого згустку піни. Щоб уникнути цієї проблеми, необхідно регулярно промивати його і чистити. Для цього витягнути кришку дозатора, потім вивернути саморізи. За допомогою плоскогубців послабити два хомута і від’єднати шланги подачі води. Далі від’єднати патрубок, який з’єднує бак машини і бункер. Витягнути сам бункер і промити його проточною водою. Після чого зібрати назад.
  • Друга причина – манжет люка. Манжет люка оберігає від протікання води, між кришкою люка і баком барабана. Найчастіше, гума зношується через важкі солі у воді, і рветься. Внаслідок чого вода починає текти з дірок. Щоб самостійно замінити манжету люка на LG необхідно виконати наступні дії. Відкрити дверцята, і акуратно зняти кільце. Після цього витягнути гумовий манжет. І замінити на новий. Коли будете надягати кільце, попросіть кого-небудь допомогти, тому що недосвідченій людині легко подряпати пральну машину, під час його установки.
  • Третя причина – зливний насос і патрубок. Якщо вода тече з піддона пральної машини, то швидше за все забився зливний патрубок, або зовсім порвався. Зливний патрубок – це гумовий шланг, який з’єднує барабан пральної машини і зливний насос. Його досить просто прочистити, і перевірити – чи не пробитий він. Якщо все ж патрубок порвався, то необхідно його замінити на новий.

 


Увага. Роблячи ремонт пральних машин LG самостійно – ви ризикуєте завдати собі непоправної шкоди. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, то краще звернутися в нашу компанію, яка має багаторічний досвід в ремонті пральних машин, а головне – ми пропонуємо низькоконкурентні ціни для наших клієнтів. Пам’ятайте, що якщо Ви самі розібрали пральну машину, і щось пішло не так, ніхто не зможе Вам видати гарантію, після ремонту.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.