096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Beko в Івано-Франківську

ремонт пралних машин

Основним напрямком діяльності нашої компанії є повний комплекс послуг по ремонту пральних машин різних марок, включаючи ремонт або заміну процесорів і електронних модулів. Залежно від того, настільки складна поломка, ремонт пральних машин Beko може виконуватися як на дому, так і в нашому сервісному центрі. Слід зазначити, що в сервісному центрі, як правило, виконуються складні види ремонтних робіт, в той час як вдома здійснюється підключення, дрібний ремонт і установка машин. Хочемо звернути особливу увагу на те, що ні в якому разі не варто намагатися самостійно відремонтувати або підключити пральну машину, така робота може виконуватися тільки професійним майстром.

Ціни на ремонт пральних машин beko

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини “Beko”, на які і поширюється наша гарантія.


Фахівці нашої компанії надають повний комплекс послуг, включаючи установку пральних машин та підключення. До переліку виконуваних нами ремонтних робіт входить заміна плати і схеми пральної машини, заміна процесора, а також установка будь-яких інших необхідних деталей і вузлів. Особливу увагу наші фахівці приділяють питанням адаптації встановлених нових запчастин до різних моделей пральних машин даної торгової марки. Для проведення подібної адаптації використовується спеціальне обладнання та програми. Найвища кваліфікація наших фахівців, що володіють величезним досвідом, дозволяє майстрам відремонтувати пральну машину beko будь-якої конфігурації. Наші майстри з легкістю усунуть будь-які несправності, які можуть виникнути в процесі експлуатації пральної машини. При необхідності буде проведена настройка або заміна будь-яких деталей.
Наш сервісний центр повністю оснащений всім необхідним для проведення ремонтних робіт обладнанням. Це дає можливість забезпечити високу якість і найкоротші терміни робіт будь-якого ступеня складності. Хочемо підкреслити, що ремонт пральних машин beko оптимізований таким чином, щоб повністю виключити простої і забезпечити повну відповідність стандартам якості. Важко не погодитися з тим, що кількість часу, необхідного для ремонту, є важливим фактором у процесі вибору того чи іншого сервісного центру.

заміна барабану

Заміна барабану в пральній машині Beko


Ми прекрасно розуміємо, що пральна машина яка вийшла з ладу завдає величезний дискомфорт, тому наша компанія зробить все можливе, щоб якомога швидше усунути будь-яку несправність. Переваги нашого сервісного центру дозволяють проводити ремонт будь-яких моделей пральних машин будь-якої складності, забезпечуючи при цьому високу якість і найкоротші терміни. Ми надаємо гарантію на всі види робіт, проведених в нашому сервісному центрі.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.

.