096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Electrolux в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Пральні машини, вироблені компанією Electrolux, є затребуваними на ринку моделями, які користуються постійним попитом у покупців. Але, будь-яка, навіть сама якісна і дорога пральна машина іноді може виходити з ладу, вимагати своєчасної діагностики, ремонту або навіть заміни зношених деталей. Найпоширеніші моделі пральних машин Електролюкс, це: EWFM 12470, EWS 800

Ціни на ремонт пральних машин Electrolux

Діагностика і виклик майстра (При відмові клієнта від ремонту) 100грн+5грн/км по області
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шланга.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНа, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастоп, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.
* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі «Electrolux» – від 3-х місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонним номером вказаним нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Про роботу пральних машин Електролюкс

Ми розповімо вам про порядок дій, які є необхідними для входу в режим діагностики пральної машини, її тестування, існуючих кодів несправностей. Також постараємося розкрити характерні особливості, з якими стикається кожен, хто вирішив відремонтувати машинку Electrolux на дому, і ввести код конфігурації для пральних машин, оснащених спеціальною системою управління.

ремонт модуля                   ремонт електроніки в пральних машинах Electrolux

Пральні машини, вироблені компанією Electrolux, оснащені EWM 2000, мають досить розвинену і комфортну у використанні систему діагностики, яка дозволяє фіксувати помилки, які появляються в процесі роботи. Здійснювати перевірку належного функціонування всіх вузлів пральних машинок, що працюють в різних режимах.
Для того щоб зробити грамотний ремонт пральних машин electrolux потрібно прочитати коди які видаються системою помилок, або ж, якщо необхідно, здійснити їх скидання, Але для початку рекомендуємо перевести вашу пральну машину в так званий режим діагностики, який дасть вам унікальну можливість запустити ключові тести вбудовані в систему управління механізму. Якщо ви не відчуваєте впевненості у власних силах, збираючись розпочати ремонтувати на дому пральної машинки Електролюкс, то уклінно рекомендуємо звернутися в сервісний центр по ремонту побутової техніки.
Ви можете також реалізувати можливість тестування машин, які забезпечені селектором програм. Для цієї мети необхідно повернути ручку селектора так, щоб вона зрушилась на одну поділку за годинниковою стрілкою. Кожен наступний поворот ручки селектора на одну поділку буде приводити до того, що пральна машина буде виробляти конкретну дію. Вибір, яких можна проводити як послідовно, так і довільно.

Також можливо буде цікаво “Діагностика пральної машини Electrolux


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.