Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машини Electrolux EWFM 12470

пральна машина electrolux EWFM 12470

Пральна машина Electrolux EWFM 12470 – одна з кращих бюджетних пральних машин електролюкс серії EWFM. Величезний бак місткістю в 6 кг є мрією всіх, хто платить за воду по лічильниках. Адже чим більше білизни можна випрати за один раз, тим більше грошей можна заощадити. А також порадує господарів, які цінують стиль і дизайн не тільки в одязі, але і в побутовій техніці. Білий колір не повинен створити проблем, при установці і декорації.

У EWFM 12470 є цікава особливість – сушильна панель Calima.

Хоча в самій пральній машині немає функції сушки, сушильна панель доповнює її. Знаходиться вона вгорі (рис.1) машинки. Лоток (рис.2) відсувається і туди кладеться різноманітний одяг, такий як чоловіча білизна або вироби з вовни. Перед тим, як користуватися сушильної панеллю рекомендуємо уважно вивчити інструкцію.
сушильная система

Бункер дозатора пральної машини Electrolux EWFM 12470

Як і у всіх пральних машинах, бункер знаходиться в кутку приладової панелі і висувається. У самому лотку є три відсіки. У перший наливається миючий засіб, який необхідний для вимочування білизни під час виведення плям. Друге – відділення для порошку. У нього насипають порошок. Третє – це відділення для рідини, такої як кондиціонер. Головне – насипати все в міру, і використовувати тільки якісний порошок. А інакше шланги будуть забиватися, і вся піна потрапить на модуль. Тоді доведеться звертатися до майстра, що б він зробив ремонт пральної машини electrolux. 
бункер дозатора electrolux ewfm 12470 w

Індикаційна панель (панель управління)

Панель управління (плата управління) знаходиться на фронтальній частині пральної машини елктролюкс EWFM 12470, у верхній частині. Вона має одне колесо прокрутки (вибір програм) і 8 допоміжних кнопок, за допомогою яких можна вибирати потрібну Вам температуру, відкладати запуск циклу прання до потрібного часу, і інші корисні функції. Ніколи не ставте на верхню частину пральної машини важкі або вологі предмети. Це вбереже Вас від короткого замикання і дурних поломок.

Зливний фільтр

Зливний фільтр у EWFM 12470 знаходиться знизу. Якщо вода перестала зливатися, це означає що необхідно його прочистити. При такій неприємності не обов’язково шукати фахівців, її можна усунути і самостійно. Для цього потрібно відкрити кришку фільтра і відкрутити його. Головне перед цим відключити машинку від мережі, що б Вас у разі чого не вдарило струмом. Після того як злили воду, що залишилася, спробуйте витягнути сам фільтр і прочистити його.
Але якщо у Вас з’явилися інші проблеми, то потрібно пам’ятати, що ремонт пральних машин – це, перш за все професійне заняття, і самому лізти і розбирати побутову техніку, як мінімум небезпечно для власного здоров’я.

устранение засора electrolux ewfm 12470 w


ільше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.