096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Kaiser в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

У 1996 році на український ринок «прийшла» побутова техніка німецької торгової марки KAISER. Покупці відразу оцінили високу якість виконання і надійність роботи цієї побутової техніки, створеної для будь-якої квартири або будинку. Якщо говорити про якість побутової техніки, то німецька побутова техніка не потребує зайвих епітетів і похвал. Промовляючи «німецька побутова техніка KAISER», мається на увазі найвищий рівень якості, а ремонт пральних машин kaiser – це більшою мірою виключення з правила, без якого, на жаль, не обійтися. Найвідоміші моделі Кайзер: W 36010

Ціни на ремонт пральних машин Kaiser

1-ша категорія складності від 100 грн

Ручка, кнопка і інші деталі, без розбирання машинки, чистка фільтра зливної системи,ремінь,ніжки, зливний шланг
2-а категорія складності від  200 грн
Манжета люка, електронний модуль,ТЕН,зливний насос,патрубок, двигун центрфуги, мотор насос, датчик рівня води, пристрої блокування люка (ПБЛ), заливний клапан, аквастоп, завантажувальний люк, противага.
3-а категорія складності від 300грн
Барабан, підшипник, корпус, опора, хрестовина
* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонним номером вказаним нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Повертаючись до теми, вічного двигуна – це до сих пір утопія для сучасної людини: рано чи пізно, але ремонт пральних машин Кайзер необхідно буде виконати. Тому що існує ряд причин, які не можна усунути і які викликають несправності в пральних машинах. У цю категорію можна віднести високий рівень жорсткості води в українських водопроводах, людський фактор – недотримання правил установки і експлуатації пральної машини, різкі перепади напруги в електричній мережі, випадкове потрапляння сторонніх предметів всередину пральної машини та інше.
Говорити про якість водопровідної води не має сенсу, тому що рівень жорсткості, наявність важких домішок і ступінь забрудненості від кількості розмов і повторень не змінюватиметься. І прати білизну господарки будуть в будь-якому випадку. Тому ремонт пральних машин Kaiser, який полягає в заміні нагрівальних елементів які вийшли з ладу і буде одним з найпоширеніших видів ремонту. Примітно, що заміна нагрівального елементу в пральній машині виконується співробітниками нашого сервісного центру на дому, тобто майстер по ремонту має з собою все необхідне, щоб позбавити Вас від транспортування громіздкої пральної машини в сервісний центр нашої компанії.
Також поширеною причиною для того щоб виконувати ремонт пральної машини Кайзер є неправильне підключення машини до водопроводу. Справа в тому, що зливний шланг повинен бути розташований на висоті 60 см і менше від підлоги. Також в пральній машині часто забивається зливний фільтр, який періодично необхідно чистити. Ці проблеми можна усунути самостійно без виклику майстра додому. У будь-якому іншому випадку лагодити пральні машини KAISER самостійно не можна – це загрожує додатковими матеріальними витратами на ремонт. Наприклад, не знаючи пристрої пральної машини, Ви, виправивши одну поломку, можете несвідомо завдати шкоди іншим стратегічно важливим вузлам пральної машини, ремонт яких обходиться на порядок дорожче.
Всі моделі пральних машин KAISER з електронним таблом оснащені системою діагностики. У разі, коли виникла поломка, машина видає на табло код помилки. Досвідчені майстри за цим кодом в більшості випадків можуть не тільки назвати причину поломки, а й усунути її в короткий термін і за прийнятною вартістю. Пам’ятайте, в пральній машині може зламатися все, що завгодно. Але це зовсім не означає, що Вам необхідно купувати нову пральну машину. Досить просто замінити деталь яка вийшла з ладу і пральна машина буде працювати у Вас ще не один рік.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.