096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Siltal в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Різноманітна побутова техніка торгової марки Siltal, в тому числі і пральні машини, випускаються італійським концерном Iar-Siltal, який входить в число провідних європейських виробників даної продукції. Починаючи з 1932 року, компанія займається виробництвом великої побутової техніки – морозильних камер, холодильників, посудомийних машин, витяжок, плит, пральних і сушильних машин. Основні виробничі потужності концерну розміщуються в Італії. Щорічний оборот компанії, що випускає щороку близько чотирьох мільйонів одиниць різної побутової техніки, становить 900 мільйонів євро. Торгова марка Сілтал є основним брендом концерну. Продукція компанії, яка відрізняється високою надійністю, функціональністю і сучасним дизайном, користується популярністю у всьому світі.

Ціни на ремонт пральних машин Siltal

1-ша категорія складності від 100 грн

Ручка, кнопка і інші деталі, без розбирання машинки, чистка фільтра зливної системи,ремінь,ніжки, зливний шланг
2-а категорія складності від  200 грн
Манжета люка, електронний модуль,ТЕН,зливний насос,патрубок, двигун центрфуги, мотор насос, датчик рівня води, пристрої блокування люка (ПБЛ), заливний клапан, аквастоп, завантажувальний люк, противага.
3-а категорія складності від 300грн
Барабан, підшипник, корпус, опора, хрестовина
* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонним номером вказаним нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Про Siltal і про її пральні машини

Особлива увага приділяється використанню новітніх технологій у виробництві пральних машин.
Саме тому компанія однією з перших почала випуск прально-сушильних машин з виносним апаратом, призначеним для сушіння білизни. Така пральна машина дозволяє здійснювати одночасно прання і сушіння білизни. Крім цього компанією були розроблені моделі пральних машин з чіп-картою, яка забезпечує надійний захист від випадкового включення машини маленькими дітьми. Крім того, подібна функція дуже зручна для застосування в пральнях самообслуговування, що надають платні послуги. Безсумнівним достоїнством пральних машин Siltal є стильний дизайн, створенням якого займаються відомі італійські дизайнери. Побутова техніка торгової марки Siltal випускається з корпусами різних кольорів: червоного, жовтого, чорного. Крім того, в обробці деяких моделей використовуються хромовані деталі.
Точно так же, як і дитячі ліжка. Облаштовуючи кімнату своєї дитини, ми хочемо наділити її фарбами, що б малюк відчував себе комфортно, захищаючи його від сірої і похмурої реальності. І як правило, намагаємося робити акцент на шпалери, і звичайно ж ліжко. Тому, якщо ви плануєте купити дитяче ліжко, намагайтеся вибирати яскраві кольори, дитина це оцінить.
Слід зазначити, що далеко не кожен український сервісний центр може здійснити ремонт пральних машин Siltal. Причиною цього є відсутність досвіду з ремонту побутової техніки цієї марки, а також відсутність відповідної технічної літератури.
Однією з найбільш поширених несправностей пральних машин Siltal являється розрив привідних ременів. В такому випадку ремонт пральних машин Сілтал нескладний і полягає в заміні ременів. Для усунення більшості дрібних поломок відсутня необхідність транспортування пральної машини в сервісний центр, оскільки такі ремонтні роботи виконуються на місці і не займають багато часу.
У деяких випадках ремонтувати пральну машину Сілтал потрібно через засмічення шлангів, фільтрів і клапанів, а також несправності електродвигуна, нагрівального елементу або виходу з ладу підшипників або сальників.
Наша компанія виконує ремонт пральних машин Siltal всіх моделей, включаючи ті з них, які на сьогоднішній день зняті з виробництва. Фахівці нашої компанії мають високу кваліфікацію та досвід роботи, вони прекрасно знайомі з особливостями і технічним пристроєм пральних машин цієї торгової марки. Крім того, наші майстри мають всю необхідну технічну документацію, що дозволяє забезпечити якісний і оперативний ремонт пральної машинки.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.