096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машини AEG в Івано-Франківську

ремонт пральної машини

Наш сервісний центр здійснює ремонт пральних машин AEG. Техніка AEG зроблена з німецькою якістю і входить до групи компаній Electrolux, яка відрізняється від інших якістю і надійністю. Але навіть якість і надійність, не дає стовідсоткової гарантії від можливих поломок і несправностей.Наша компанія здійснює професійний і якісний ремонт всіх пральних машин виробника aeg. Для ремонту пральних машинок AEG ми використовуємо тільки оригінальні запчастини.

Ціни на ремонт пральних машин АЕГ

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Історія концерну АЕГ

Те, що у витоків фірми стояв заповзятливий інженер Еміль Ратенау позначається на загальному напрямку постійної модернізації техніки, що випускається aeg. Одного разу взявши курс на бездоганну якість, фахівці компанії роблять свою роботу так, щоб ремонт пральних машин aeg відбувався якомога рідше і з мінімальними втратами для споживача.
Основна відмінність пральних машин цієї марки – обов’язкова функціональність всіх вузлів агрегату, екологічна складова моделей, економічність і ергономічний дизайн. За визначенням експертів вони є самими безшумними пральними машинами і на практиці доводять німецьку педантичність до деталей.
На українському ринку перші пральні машини AEG з’явилися півтора десятка років назад, це зробило справжню революцію в організації праці домогосподарок. І хоча зараз пропозиції зарубіжних компаній становлять досить широкий асортимент побутової техніки, але переваги споживачів незмінно на боці AEG. І якщо навіть, через тривалий час знадобитися ремонт пральної машини АЕГ, можна бути впевненим, що після заміни зношених деталей, техніка aeg не підведе своїх господарів. Але, на жаль, навіть німецька техніка не може служити вічно, і може наступити той момент, коли потрібно відремонтувати пральну машину Aeg.


Але не так страшна поломка, як здається на перший погляд.
Давайте розглянемо основні несправності, і розберемося в першопричинах виходу з ладу надійного друга:

Перестала заливатися вода в пральну машину aeg

Після прання вода не йде з бачка пральної машини. Тут все просто, напевно засмітилися фільтри або вхід / вихід зливного насоса. Може «накритися» і сам насос, але причиною буде несвоєчасна очистка фільтрів від бруду.

Перестав крутитися барабан

Заглянемо під кришку. Так і є! Розрив ременя електродвигуна. Можливо, відбувалося постійне перевантаження або просто матеріал ременя постарів від часу. Такий ремонт пральної машинки Aeg полягає в найпростішій заміні досить дешевої деталі.

Перегоріли ТЕНи.

Ця поломка відома всім завдяки нав’язливій рекламі. Напевно, тепер будь-яка домогосподарка з упевненістю фахівця дасть вичерпну відповідь: жорстка вода, скачки напруги.
Сильно ускладнює ремонт несвоєчасно помічена несправність. Наприклад, знос підшипників введе до дисбалансу обертання барабана і як наслідок до зносу вже більш дорогої деталі. Почувши сторонні шуми в роботі машинки, постарайтеся не використовувати техніку, а відразу зверніться до фахівців сервісного центру.

Заміна барабану

Заміна барабану в пральній машині AEG


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.