096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Gorenje

пральна машинка гореньє

Пральні машини Gorenje – не перший рік радують своїх клієнтів надійністю, якістю, широкою функціональністю, а також екологічно чистими компонентами збірки. І разом з тим дотримуються споживчі запити, що стосуються її ергономічності і економічності.
Але навіть такі на вигляд бездоганні пральні машинки можуть ламатися. І з огляду на вартість цієї техніки, власникам завжди вигідніше відремонтувати машинку gorenje, ніж викинути і купити нову. Саме тому наш сервісний центр завжди готовий допомогти Вам зробити gorenje.

Ціни на ремонт пральних машин Gorenje

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)

1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Основні несправності пральних машин Gorenje

Пральна машина gorenje не зливає воду

Як і в будь-який пральній машині, в Gorenje використовується розгалужена система зливу води, що складається з зливних патрубків, зливний помпи і зливного фільтра.
Якщо раптом, під час прання, ви помітили, що вода не зливається, або білизна залишається вологою, це означає одне – з’явилися проблеми зі зливною системою.
Найчастіше ці проблеми виражені засміченням зливних патрубків, вкрай рідко – засміченням зливного фільтра.
Не рідкісні випадки, коли в пральних машинах стираються пухові подушки, і це завжди закінчується одним – пух вилазить назовні, і накопичується в патрубках. Такого роду засмічення можуть привести до більш серйозних проблем, таких як – вихід з ладу зливного насоса. Найчастіше, виробниками передбачені спеціальні отвори для швидкого доступу до зливного фільтру, візьміть собі за основу перевіряти його хоча б раз на місяць, що б уникнути виникнення засмічення.

Пральна машина gorenje шумить при пранні.

В першу чергу необхідно визначити характер шуму, його видає барабанний скрегіт або ж просто постукує при обертанні.

Якщо чути скрегіт – це може означати наявність сторонніх предметів в баку, при виявленні яких, знадобитися витягти їх якомога швидше, поки не з’явилися механічні пошкодження обшивки барабана.
Якщо ж шум виражений певним постукуванням, і з кожним разом він все посилюється і посилюється, значить, підшипниковий вузол приходить в непридатність, і незабаром барабан може перестати крутитися взагалі. Знос підшипників є нормальним фізичним явищем.
Головною причиною швидкого зносу підшипників в нових пральних машинах – низька якість алюмінієвих конструкцій. Повертаючись до вузла підшипників, слід знати, що нормальний термін його служби при правильній експлуатації складає більше 10-ти років. При перших ознаках несправності вузла підшипників, рекомендуємо звернутися в будь-який сервісний центр, для діагностики, і подальшого ремонту.

Пральна машина gorenje не гріє воду.

Дуже часто до нас звертаються зі скаргами на роботу пральної машини Гореньє, пов’язаною з однією спільною проблемою – не тримає температуру, або пере холодною водою. І в більшості випадків просять замінити ТЕН. Але, не завжди проблема саме в нагрівальному елементі. Якщо пральна машина пере довше звичайного, тоді – так, безсумнівно, проблема в непрацюючому ТЕНі, але частіше за все машинка пере справно, ось тільки холодною водою. Так в чому ж проблема? А проблема може ховатися в датчику температури, або як прийнято його називати в професійному середовищі – термостат, прилад для підтримки заданої температури.
У будь-якому випадку, нехай краще фахівець сервісного центру визначає і усуває несправність.


Найнадійнішим способом застерегти себе від зайвих витрат на сервісне обслуговування побутової техніки – це дотримуватися правил експлуатації: не прати занадто часто, використовувати тільки оригінальні пральні порошки, не перевантажувати барабан білизною, не використовувати техніку в місцях з підвищеною вологістю, уникати потрапляння до пральних машин дрібних аксесуарів від одягу та ін.
Якщо несправності наздогнали Вас, то ні в якому разі не намагайтеся робити ремонт самостійно. Це може привести до ще гірших наслідків. Краще звернутися за ремонтом до професіоналів. Наші майстри роблять ремонт пральних машин gorenje практично кожен день. Тому в їхньому досвіді вже ніхто не сумнівається.

ремонт пральних машин

ремонт модуля пральної машини Gorenje

Якщо ви зателефонуєте нам , то майстер зможе приїхати до Вас в той же день або на наступний день, і без особливих зусиль виконає ремонт пральної машини. При цьому варто відзначити, що ремонт буде відбуватися на дому, і Ви зможете поспостерігати за процесом ремонту, і задати фахівцям запитання по ремонту.

Звичайно ж, в нашому сервісному центрі на всі види ремонту надається гарантія. Це є Вашою страхівкою, що в разі виникнення повторної проблеми, ремонт пральних машин gorenje буде проведений безкоштовно.
Якщо у Вас виникли питання по ремонту, то телефонуйте нам, і ми постараємося відповісти на них.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.