096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Samsung в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

На цьому сайті можна дізнатися детальну інформацію про ремонт пральних машин samsung. Дізнатися відповіді на питання, чому пральні машини Самсунг виходять з ладу, а так само скільки буде коштувати ремонт. З усім цим Ви можете ознайомитися нижче. У Самсунг найвідоміші моделі, це мабуть S 1021, WF 6458S7W.

Ціни на ремонт пральних машин Samsung

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Ремонт пральних машин samsung своїми руками

Пральна машина samsung не зливає воду.

Якщо пральна машина зливає воду з важкістю, або зовсім не зливає – це означає, що забився зливний патрубок. Зливний патрубок – це пластмасовий широкий шланг, по якому вода надходить з бака зливної помпи. У цей патрубок потрапляють різні предмети з одягу, і з часом він забивається, і це перешкоджає вільному потоку. Такі проблеми можуть потягнути за собою ще більш серйозні неполадки. Наприклад, вихід з ладу насоса. Коли насос працює на холостих обертах, тобто без води, то він згорає. Що б замінити насос, Вам знадобиться нова запчастина, викрутки, плоскогубці і сильні чоловічі руки. Насамперед необхідно буде зняти нижню захисну кришку з пральної машини. Потім викрутити зливний фільтр, і відкрутити болти, що утримують помпу. За допомогою плоскогубців зняти хомути зі шлангів, і від’єднати зливний насос. Встановити новий. Але при цьому, рекомендується також прочистити зливний патрубок. Адже насос може зламатися через тиждень, якщо причиною минулої невдачі було засмічення.

ЗАМІНА ЗЛИВНОГО ПАТРУБКА

Але не поспішайте одразу міняти насос, вони рідко виходять з ладу. У нашій сервісній службі насамперед звертають увагу на засмічення зливного патрубка, тому що найчастіше саме через нього вода не зливається, і такий ремонт буде коштувати всього 200 грн під ключ.

Пральна машина samsung стрибає під час прання.

Якщо Ви стали помічати, що пральна машина почала сильно стрибати, то необхідно дізнатися причину. Їх може бути як мінімум 3.

  1. Перша – це неправильна установка. Спробуйте відрегулювати положення пральної машини рівнем, а не на око. Напевно при установці Ви допустили прорахунок.
    Друга – відкрутилась противага. Противага в пральних машинах  знаходиться в двох місцях, зверху і знизу бака. Тобто вона створює опір під час віджиму, коли пральна машина набирає величезну кількість обертів. У таких випадках треба зняти верхню кришку машинки, яка тримається на 2 поперечних болтах. Потім уважно помацати камінь зверху. Якщо він трохи «гуляє», то необхідно його підкрутити, зафіксувавши за допомогою ключа.
    Третя – несправні амортизатори. Мабуть, найпоширеніша несправність в пральних машинах samsung. Вся справа в тому, що через тривалу неправильну експлуатацію, наприклад як в першому випадку, відбувається надмірне навантаження на амортизатори пральної машини і вони дуже швидко зношуються. Що б дізнатися, що в них проблема, треба зняти їх і подивитися. Що б самостійно зняти амортизатори, знадобиться перевернути пральну машину в лежачий стан. Після цього Ви побачите перед собою порожнє днище агрегату, в ньому дві «трубки» які кріпляться за допомогою спеціальних затискачів. Якщо трубки «ходять» занадто легко, значить амортизатори зношені і потрібна їх заміна. Наші майстри можуть зробити цю роботу швидко і якісно.

 


Пральна машина samsung не нагріває воду.

Буває так, що пральна машина раптом перестала гріти воду. Основна причина криється в ТЕНі. Швидше за все, він згорів. Що б переконатися в цьому самостійно, достатньо витягти його з пральної машини. Насамперед знімаємо задню кришку, за допомогою викрутки. Потім знімаємо ремінь зі шківа барабана і прибираємо його, щоб він не заважав нам. Після цього внизу буде видна задня частина ТЕНу, з підключеними проводами. Уважно запам’ятовуючи їх положення при підключенні, від’єднуємо всі дроти. Після чого, за допомогою інструментів відвертаємо болт посередині ТЕНу. І акуратно витягуємо електронагрівач. Ймовірно, перед собою ви побачите залізяку, яка покрита товстим шаром накипу. Ось цей накип і послужив причиною поломки ТЕНу.

Заміна тену

заміна ТЕНу в пральних машинах samsung

Почитайте також “Діагностика пральної машини Samsung


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.