Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Miele в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Якщо висока якість і надійність роботи для Вас стоїть на першому місці, то якій би пральній машині Ви віддали б перевагу? Торгова марка Miele завжди відрізнялися високою якістю збірки і неперевершеною надійністю роботи. Ось уже не один десяток років компанія Miele випускає пральні машини, в розробках яких ефективно використовуються найсучасніші досягнення науки і техніки. Девіз компанії «Завжди кращі» підтверджується захопленими відгуками покупців.

Ціни на ремонт пральних машин Miele

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Ремонт пральних машин miele співробітниками нашого сервісного центру.

Репутація компанії Miele перевірена протягом не одного десятку років. Тандем якості німецької збірки і функціональності пральних машин Miele перевершити важко. Однак техніка є техніка. Жорстка вода, неправильні умови експлуатації машинки, нерівна підлога, звичайне засмічення призводять до того, що навіть майже ідеальну пральну машину доводиться ремонтувати.
Для того щоб виконувати ремонт машинки “Мілі” необхідно звертатися в наш сервісний центр, а не займатися пошуком і усуненням поломки пральних машин самостійно. Пам’ятайте, що самостійний ремонт техніки Miele зараз – це додаткові матеріальні витрати в майбутньому. Тільки наш сервісний центр виконає якісний і кваліфікований ремонт вашої пральної машини “Мілі”, надасть гарантію на виконані ремонтні роботи. Крім цього співробітники нашого сервісного центру виконають ремонт пральних машин Miele швидко, надійно і за прийнятними цінами.
Як відомо, пральні машини торгової марки Miele розроблялися з різними функціональними особливостями, які включать економну витрату і збереження води, економний режим споживання електричної енергії, різні бережливі режими делікатного прання і т.д. У тому випадку, якщо у пральної машини miele спостерігаються збої в процесі прання, то не потрібно відкладати, потрібно відразу ж звертатися в сервісний центр. Самі  популярні і відповідно саме більше потребують ремонту машини Miele: W 6746 WPS.


Найпоширенішими, майстри по ремонту Miele, називають такі види несправностей:

  • Не працюють належним чином параметри налаштування режимів прання, наприклад, не може бути вибрана тривалість прання, режим додаткового полоскання, не можна налаштувати температуру нагрівання води для прання, відсутня можливість вибрати параметри налаштувань обертання барабана пральної машини.
  • Збої в роботі автоматичного регулювання в пральній машині. Регулювання, як правило, встановлюється для контролю над режимом прання.
  • Автоматична система пральної машини відмовляє в доступі до вибору режиму прання, який необхідний для Вашої білизни. Припустимо, Ви не можете виставити правильну комбінацію циклу «прання – ополіскування» або необхідний температурний режим води для замочування.
  • Поломка дитячого замку на дверцятах машини, а система діагностики поломок не повідомляє про виниклу проблему.
  • Не працює поворот барабана.
  • Збій в системі датчиків балансу і забезпечення безпечної роботи машини. В цьому випадку датчики не дають достовірної інформації про вагу білизни.
  • Заклинило дверцята пральної машини.
    Пам’ятайте, будь-яку несправність пральних машин miele можна усунути швидко, якщо своєчасно звернутися в сервісний центр.

ПРАЛЬНІ МАШИНИ РЕМОНТ

Діагностика пральних машин Miele


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.