096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Hansa в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Пральні машини, виготовлені компанією Hansa, з’явилися на вітчизняному ринку не так давно. Але за достатню малий час вони завоювали прекрасну репутацію і тому затребувані з постійною тенденцією збільшення продажів. Виробляє пральні машин компанія Ханса приблизно з кінця 20 століття, але за такий невеликий термін вона встигла поставити асортимент своєї продукції на гідний по висоті щабель. Гарне оформлення, багатофункціональність, надійність і демократична вартість – все це характерні властивості пральних машин, що випускаються під маркою Ханса.

Ціни на ремонт пральних машин Hansa

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Про пральні машини Ханса

Вибір подібних машин досить різноманітний. Найбільший попит серед моделів мають PG5510A412, PC4580A422, PCT5590B412, PG4510A412, PCP4510B625.
Досвід говорить про те, що частіше за всіх інших до ремонту пральних машин Ханса, вдаються господарі моделей PC5510B425, PC4510B425, РСР4512В614 і PCP4510B625.

Основні несправності пральних машин Hansa

Найпоширенішими ушкодженнями є знос сальників, підшипників, поломки маховика, також з ладу виходить помпа, і зустрічаються проблеми з роботою електроніки.
Найчастіше фахівців, які здійснюють ремонт пральних машин hansa, просять усунути засмічення вхідного фільтра або зливу. Робота з прочищення засмічених ділянок зазвичай не займає тривалий час, і після проведених маніпуляцій машина здатна працювати без погрішностей і нарікань тривалий час.
Найбільш серйозні скарги клієнтів, що звернулися в нашу компанію, йдуть на шум, який супроводжує експлуатацію пральної машини. Причина сторонніх звуків може бути в зносі щітки, підшипників, ременя приводу або в короткому замиканні в обмотці механізму. В останньому варіанті ремонтувати пральні машини Hansa доцільно тільки в майстерні.
Ще однією несправністю може бути поломка електронного контролера. Симптомами, що говорять про серйозне пошкодження, є неможливість включення машинки, самостійне її виключення, абсолютне або часткове невиконання наявних програм, або обертання барабана в одну сторону. З причин, які ведуть до вищеперелічених неприємностей, можна відзначити: відсутність напруги на мережевому фільтрі, наявність несправностей незалежної пам’яті або неполадки в з’єднаннях контактних груп. У найбільш серйозних випадках для того щоб ремонт машин Hansa був ефективним, треба здійснювати повну заміну електронної плати управління.

Фахівці нашої компанії швидко усунуть такі несправності як, блокування дверцят, неможливість включення пральної машинки, появи збоїв в програмах, посилена вібрація при експлуатації, наявність стороннього шуму, відсутність набору води та інші.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.