096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Candy

Пральні машинки

Пральні машини candy- італійське виробництво, яке, на жаль, останнім часом несе одні збитки. Але, тим не менше, на українському ринку вони завоювали міцні позиції в плані ціни і якості. Найвідоміші з продаваних моделей – це candy Aquamatic 100 F, Aquamatic 1000 DF, GO4 106, Holiday 104 D, COS 5108 F, GO4 1272 DH, COS 106 F, CWB 100 та інші. Нижче ми розглянемо найчастіші причини несправності пральних машин Кенді.

Ціни на ремонт пральних машин candy

1-ша категорія складності від 100 грн
Ручка, кнопка і інші деталі, без розбирання машинки, чистка фільтра зливної системи,ремінь,ніжки, зливний шланг
2-а категорія складності від  200 грн
Манжета люка, електронний модуль,ТЕН,зливний насос,патрубок, двигун центрфуги, мотор насос, датчик рівня води, пристрої блокування люка (ПБЛ), заливний клапан, аквастоп, завантажувальний люк, противага.
3-а категорія складності від 300грн
Барабан, підшипник, корпус, опора, хрестовина
* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонним номером вказаним нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Основні несправності пральних машин Candy

Пральна машина candy не зливає воду

У наш сервісний центр дуже часто звертаються з типовою проблемою зливу води перед полосканням. Причин може бути багато, але ми розберемо основні, які наші майстри практикують найчастіше.

  • Перша причина – це засмічення. Засмічення бувають декількох типів: зливного патрубка і зливного фільтра. Останній прочистити простіше простого. Необхідно відкрутити зливний фільтр в нижній частині пральної машини. І акуратно злити воду, що залишилася, витягнути фільтр і прочистити його. Якщо ж засмітився патрубок, то вирішити проблему можна і самостійно, перевернувши пральну машину в горизонтальне положення. Від’єднати зливний насос, і потім від зливного насоса від’єднати зливні патрубки. Прочистивши їх, треба зібрати все в зворотному порядку, при цьому перевіривши, чи не протікає вода.
  • Друга причина – це вийшла з ладу помпа. Люди рідко перевіряють вміст одягу, який перуть, через це дрібні речі потрапляє в зливний патрубок, а потім в насос. Зрозуміло, двигун помпи який перестає крутитися, при цьому продовжуючи отримувати електроенергію, згорає. Перевірити, чи дійсно несправний насос допоможе звичайний «продзвон». Замінити насос самостійно не складе труднощів, потрібно виконати таку саму операцію, як і з патрубками, головне – не пролити воду на двигун пральної машини. Але пам’ятайте – ремонтувати пральні машини candy повинні тільки фахівці.

заміна насосу
заміна насосу в пральних машинах Candy

Пральна машина candy не включається

З одного боку смішна проблема, а з іншого – серйозна. Домогосподарки з жахом дзвонять нам, і з острахом в словах розповідають, що машинка не включається. Насамперед ми радимо перевірити мережевий кабель. Він може бути просто відключений, або в гіршому випадку – передавлений. Тоді буде потрібна допомога фахівця-електрика, який в свою чергу протягне новий кабель. За загальними мірками – це смішний ремонт, оскільки найстрашніша проблема, яка може трапитися з машиною – це несправність модуля. Це може статися через перепад напруги, велику вологість в приміщенні, де знаходиться пральна машина, а також через збій в програмі. При всіх цих проблемах, потрібно насамперед відключити пральну машину від мережі. Потім зняти модуль і оглянути зовні, чи немає на ньому горілих слідів або запахів. Після цього треба провести діагностику, і виявити причину неполадки, а також причину її виникнення. Самим такий ремонт можна робити тільки в тих випадках, якщо у Вас є навик в електроніці. Інакше Ви нашкодите собі і оточуючим. В Івано-Франківську практично жодна компанія не береться за таку роботу, оскільки у них не вистачає відповідних кадрів. У нашій же компанії беруться за ремонт пральних машин candy будь-якої складності, причому за найнижчими цінами. Все це завдяки тому, що у нас працюють найкращі майстри!

ремонт електронних модулів

ремонт електронних модулів пральних машин Candy

Пральна машина candy протікає.

Якщо Ваша техніка не з того ні з сього почала протікати, слід бити на сполох. Але в першу чергу треба побачити з якого місця тече вода. Як правило, таких місць буває три.
 Перше – це бункер для засипання порошку. При занадто частому режимі прання, власники пральних машин Канді забувають промивати дозатор. Природно порошок накопичується, накопичується, і утворюються грудки з порошку. Ці самі грудки потрапляють в патрубки, які з’єднують бункер і бак барабана. Забиваючись всередині, вони створюють тупік для води, яка подається під напором в бункер. Відповідно вода витікає, і, як правило, потрапляє на електронний модуль (про наслідки Ви можете здогадатися самі).
  Друге – це піддон пральної машини. У Candy він захищений довгастої пластиною, яка легко знімається. Тобто якщо вода тече знизу, то, швидше за все проблема в розірваних зливному патрубку. Якщо це дійсно так, то єдине рішення логічне – це замінити старий патрубок на новий. Це не так дорого, а самому – так взагалі безкоштовно (без запчастин). Інструкцію по заміні патрубка Ви можете подивитися самостійно, в пункті про злив води.
 Третє – це просочується вода з люка. Насправді вода тече не крізь дверцята люка, а крізь манжет люка. Манжет люка – це своєрідний гумовий ущільнювач, який захищає від протікання води з бака. Гумка ця зазвичай лопається через жорстку води, відбувається корозія, і з часом відбувається то – що повинно. Для самостійної заміни манжету, знадобиться плоский предмет, викрутки і новий манжет. Насамперед відвертаємо за допомогою викрутки кріплення дверцят. Знімаємо люк і бачимо перед собою манжет. Він вставлений як би в бак, але насправді кріпиться за допомогою металевого обідка, який дуже міцний і в той, же момент жорсткий. Його треба знімати акуратно, не пошкодивши пальці і пральну машину (можна залишити подряпини). Після цього витягуємо старий ущільнювач і збираємо машинку в початковий стан.

пральна машина протікає
усунення протікання в пральних машинах candy


Ми привели кілька прикладів. Насправді несправностей буває набагато більше.
Якщо у Вас виникли будь-які питання, раціонально буде зателефонувати в нашу компанію, і запитати у оператора, що за «хвороба» у Вашій машинки. Після чого у Вас буде вибір: або самостійно пробувати усунути її, або довіритися нашим майстрам, які ремонтують пральні машини candy вже протягом 7 років. При цьому Ви отримаєте знижку на наступний ремонт будь-якої побутової техніки, гарантію на виконані роботи, а так само позитивні емоції.

Прочитайте також “Діагностика пральної машини Candy


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.