096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Asko в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Побутова техніка торгової марки Аско у всьому світі є загальновизнаним еталоном престижу і надійності. Її характерними особливостями є простота експлуатації і бездоганна якість. Однак, для того щоб уникнути безлічі проблем, які може викликати ремонт складної побутової техніки, зокрема ремонт пральних машин asko, необхідно ознайомитися з правилами експлуатації побутової техніки цієї торгової марки. Причому, бажано зробити це до того, як буде здійснена покупка.

Ціни на ремонт пральних машин Asko

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Про компанію Asko

Виробником побутової техніки Аско є велика фінська компанія, яка була заснована в 1918 році. Свою назва компанія отримала від імені засновника, тесляра Аско Августа. Уже в 50-ті роки минулого століття продукція компанії отримала велику популярність у всьому світі, причому найбільшою популярністю користувалися саме пральні машини. За довгу історію існування компанії вони не раз були відзначені нагородами та званнями, такими як «Краща покупка року» або «Краща пральна машинка всіх часів».
В даний момент продукція Аско, яка повністю відповідає високим європейським стандартам якості, проводиться не тільки в Фінляндії, але і в Швеції. Вона поставляється в різні країни світу. Одним з основних переваги пральних машин Аско є висока надійність і тривалий термін експлуатації, який становить не менше 15 років. Тому вам навряд чи часто потрібно ремонтувати пральну машину Аско.
Компанія Asko виробляє пральні машини фронтального і вертикального завантаження. У широкому асортименті пральних машин даної марки представлені не тільки побутові, а й професійні моделі. Ці машини забезпечують економну витрату електроенергії і води. Творці пральних машин Аско використовують для їх виробництва нові дизайнерські і технічні рішення. Серед них можна відзначити застосування амортизаторів, які служать для кріплення бака до платформи, змінивши використовувані раніше уплотняющие гумові манжети. Це удосконалення дозволило істотно знизити можливість появи протікання.
Крім того, була розроблена електронна система управління, режим Super-Rinse, що відрізняється великою кількістю полоскань і забезпечує ретельне видалення з тканини прального порошку. Використання цього режиму особливо важливо при пранні дитячих речей.
Окремо слід відзначити, що ремонт пральних машин asko потрібно проводити в дуже рідкісних випадках, оскільки гарантійний термін експлуатації машин цієї торгової марки становить 15 років. Однак даний факт не скасовує необхідності регулярного проведення профілактичного ремонту або техобслуговування, який полягає в заміні сальників, щіток, підшипників, перевірці роботи нагрівального пристрою. При цьому потрібно брати до уваги той факт, що пральна машина належить до складної побутової техніки, будь-які несправності якої повинен усувати тільки професійний майстер.

Дотримання цих нескладних правил гарантує, що машини Asko прослужать вам довгі роки.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.