096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників на дому

ремонт холодильників Івано-Франківськ

Холодильник – це пристрій, без якого життя в місті є складним завданням. У них зберігаються всі швидкопсувні продукти, як у нас вдома, так і в магазинах. Холодильники діляться на два типи: побутові та промислові. Ми ремонтуємо і ті, і інші. У нашому арсеналі є дороге обладнання для ремонту та діагностики, і звичайно ж – кращі майстри в Івано-Франківську. Ремонт можливий навіть в день звернення, незалежно від складності поломки. Найголовніше, що у нас весь ремонт відбувається на дому ! При перших підозрах на несправність обладнання, негайно вимкніть холодильник від мережі електроживлення, і зателефонуйте в будь-який сервісний центр.
Всі нові холодильники сконструйовані таким чином, що ламаються дуже рідко. Але все ж це так чи інакше відбувається. Давайте розглянемо основні несправності, і способи їх усунення.


⇒Прайс-лист цін фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Які можуть зустрічатися проблеми з холодильником?

Холодильник не включається.

Якщо Ваш холодильник перестав включатися, або якось реагувати на поставлені завдання (не реагує на натискання кнопок управління), то в першу чергу необхідно перевірити, чи включений він в мережу. Якщо він як і раніше не працює, то варто перевірити розетку, можливо на неї просто не подається електрика. Ну і в найостаннішу чергу при такій несправності дивляться в бік блоку управління, тобто модуля. Самостійно навряд чи можна продіагностувати проблему і вже тим більше виправити її. Для цього краще зателефонувати в будь-який сервісний центр по ремонту холодильників і викликати майстра, який в свою чергу на професійному рівні виконає ремонт.

Холодильник не охолоджує.

Якщо у вашому холодильнику занадто тепло, то для початку перевірте виставлену температуру. Можливо, поки Вас не було вдома, відключали світло, і виставлений режим збився на стандартні настройки. Ще одне джерело такої проблеми – велика кількість свіжих продуктів харчування. Холодильник просто-напросто не справляється з таким обсягом роботи. Але якщо з цим все в порядку, то одна з поширених проблем пов’язаних з поганим охолодженням – це зіпсувався холодоагент(фреон). Холодоагент тече по трубках, розташованим всередині холодильника і морозильної камери. В даному випадку потрібно його перезаправка. Робити цю процедуру повинен майстер, так як холодоагент – це хімічна речовина, від якого може бути отруєння.

Холодильник видає сильний звук і вібрацію.

Напевно, ви не раз помічали, що холодильник зрідка, а може і часто, починає гудіти. В цьому немає нічого страшного. Усунути таку “несправність” можна самостійно. Потрібно просто правильно встановити холодильник. Поставити його рівно за рівнем, і зафіксувати “ніжки”, що б він не вібрував. А якщо Вам чується, ніби тече вода, то це тече по трубках той самий холодоагент. Тут вже нічого не поробиш, доведеться звикнути.

Холодильник дуже сильно морозить.

Основною причиною такої несправності служить термостат. Коли реле температури перестає працювати, температура всередині морозильної камери стрімко знижується. Усунути таку несправність можна і самостійно, але бажано мати досвід в проведенні таких операцій. При цьому бажано використовувати тільки оригінальні запчастини.
Крім цього, існує ще одна причина, яка може викликати подібне явище – це витік газоподібних речовин. Насамперед, зверніть увагу на видимі механічні дефекти всередині холодильника і зовні. Якщо нічого не знайдете, значить, мають місце мікротріщини, побачити які можна тільки за допомогою спеціального обладнання для діагностики. У наших технологів завжди в наявності подібні пристрої.

Неприємний запах в холодильнику.

Завжди є як мінімум дві причини, внаслідок яких в холодильнику з’являються огидні запахи. Перша причина – зниклі продукти. Дуже часто буває так, що в набитому до відмови холодильнику, десь завалявся старий помідор або огірок. Як правило, гниючі овочі дають самі неприємні запахи, які осідають потім на внутрішніх стінках холодильника. Якщо з’явився подібний запах – спробуйте знайти несправність самостійно, відключивши холодильник від мережі і розморозивши його повністю. Після чого промийте його спеціальними миючими засобами і дайте висохнути. Якщо це не допоможе, і запах все одно продовжить створювати Вам проблеми – викликайте майстра.
Друга причина – засмічення в патрубках. Так, в холодильниках є спеціальні патрубки, по яких стікає утворений випарником конденсат. Досвідчений майстер зможе якісно прочистити бруд,який скопичився, і встановити нові патрубки, які не були пошкоджені процесами гнилі.

Багато інею на випарнику холодильника.

Під інеєм мається на увазі – тонкий, м’який шар кристалів льоду. Така ситуація найчастіше відбувається через порушення герметичності. Порушення герметичності може бути викликано розривом ущільнювального манжету, яка знаходиться на дверях будь-яких холодильників. Самостійно можна заклеїти дірку, але практичніше і надійніше – замінити гуму на нову.
Існує маса інших несправностей, таких як:
Намерзає величезна снігова “шуба”
Не закриваються дверцята до кінця
Вода в холодильнику або під холодильником
Постійно горить червоним кольором індикатор
Холодильник не гуде, не працює компресор
Панель управління холодильника не працює
Випарник або камера отримали механічні пошкодження


Якщо з холодильником є будь-яка з перерахованих вище проблем, і Ви не в силах усунути їх своїми руками, то ми хочемо запропонувати Вам свої послуги з ремонту холодильників. Наш сервісний центр вже протягом багатьох років надає такі послуги жителям Івано-Франківська та області. Ми працюємо у всіх округах, незалежно від віддаленості від нашої майстерні. Адже найчастіше ремонт холодильників ми робимо вдома у клієнта. Саме тому Вам не доведеться везти свій величезний апарат до нас. Всі подробиці можна отримати за телефонами: (068) 189 94 96; (050) 246 24 16 (з 8 до 23 год.) Або заповнивши заявку на виклик майстра online.