Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Обледеніння холодильника

обледеніння холодильника

Прайс-лист фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та по Івано-Франківській області.


Створення льоду на задній або бічних стінках холодильника завжди насторожує. Це трапляється навіть в агрегатах з функцією No Frost. З подібним явищем можна і потрібно боротися, але для цього треба з’ясувати причину утворення криги. Таке може відбуватися через неправильну експлуатацію холодильника або поломки одного з блоків. Снігова «шуба» утворюється тоді, коли утворений іній тане в повному обсязі, в результаті чого починається нашарування льоду.

Основні причини появи льоду всередині холодильника

— Відказав датчик розморожування. Основна ознака – поява на задній стінці шару льоду або снігу. Ймовірно, розморожування не відбувається або цей процес протікає некоректно. Рішення проблеми: провести діагностику датчика, відновити його працездатність або замінити на новий. Корисна інформація: в однокомпресорних холодильниках вважається нормою збереження інею протягом чверті години, після чого трохи більше 30 хвилин відбувається його відтавання, в двохкомпресорних приладах іній зберігається 25 хвилин, стільки ж часу займає процес танення.

— Підвищене навантаження на холодильник. Найчастіше через розміщення в ньому гарячих страв. Рішення: охолоджувати приготовані продукти перед тим, як засунути їх в холодильник.

— Зносився ущільнювач. Основна ознака – утворення криги на бічних стінках. Рішення: заміна ущільнювача.

— Вийшов з ладу компресор. Якщо він працює постійно, можливо, відбувається витік рідини, температура всередині холодильника стає вище, внаслідок чого на внутрішніх поверхнях приладу може утворюватися товстий шар льоду і снігу. Рішення: ремонт компресора. Звертатися до майстра по ремонту техніки не варто терміново, якщо намерзання льоду відбувається рідко, 2-3 рази на рік. При частих утвореннях інію або снігу краще звернутися до майстра, який проведе діагностику обладнання, з’ясує, що трапилося, і усуне несправність.

Важливо не тільки своєчасно звертатися в сервісний центр Пленет, але і правильно користуватися холодильником: завжди закривати ємності з рідинами кришками, не допускати зберігання гарячих продуктів, не залишати дверцята відкритими на довгий час. Ці заходи допоможуть знизити навантаження на компресор, забезпечити оптимальний режим функціонування агрегату, і вам не потрібно буде його везти до нас в Рогатин або Галич.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або на пошту.