096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Indesit в Івано-Франківську

ремонт індезіт

Коли йде розмова про пральні машини, то у всіх на думці відразу з’являється слово «Indesit». Заслуга цього феномена аж ніяк не реклама. Ця італійська компанія є виробником пральних машин в світі під номером 1. Чудова збірка, якісні запчастини (власні) і недорога ціна – робить ці пральні машини поза конкуренцією. Ламаються вони найчастіше з вини експлуататорів, а заводський брак вкрай рідкісний. Найпоширеніші моделі пральних машин indesit це – WIUN 81, IWC 6085 B, PWC 7128 S, PWE 8148 S, WITL 86, WITE 107, IWDC 6105, WITP 82, WITL 106 і ще багато інших.

Ціни на ремонт пральних машин indesit

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Пральна машина indesit не відчиняє дверцята (не закриває).

Якщо після прання, ви довго чекаєте моменту, коли відкриються дверцята люка, а вони все не відкривається, то проблема в ПБЛ (пристрій блокування люка). Як правило – це проблема з’являється через занадто часте спрацьовування механічних пластин блокіратора. Лікується ця проблема одним способом – заміною ПБЛ. Для цього треба за допомогою особливих маніпуляцій відкрити дверцята. Потім зняти манжету люка, зробивши це акуратно, не порвавши її. Після цього за допомогою викрутки викрутити блокування і зняти його. Коли будете знімати його, будьте обережні – можна нанести собі глибокі порізи на руках. Потім встановити новий ПБЛ і назад вставити манжету. Якщо ремонт буде робити майстер нашого сервісного центру, то про проблеми з блокуванням люка ви не почуєте ще як мінімум роки 4.
заміна люка

Заміна пристрою блокування люка в пральних машинах Indesit


Пральна машина indesit видає підвищений шум під час прання.

Якщо останнім часом Ви помітили сильний шум або гул під час прання, то тут може бути дві проблеми. Перша – це коли в бак потрапив якийсь сторонній предмет. При такій проблемі буде чути скрегіт. Проблема усувається легко – ремонтувати нічого не треба, варто лише дочекатися закінчення прання і витягнути предмет, і надалі більш ретельно оглядати вміст речей, які зібралися кидати в прання. Друга – це коли несправні підшипники, і знадобиться їх заміна. При такій проблемі буде чути гуркіт, що доноситься з механічних вузлів пральної машини. Самостійно замінити підшипники, звичайно ж, можна, але це дуже складний процес, і вимагає певних навичок в ремонті пральних машин Індезіт.

В першу чергу треба від’єднати електричне живлення. І почати розбирати. У пральних машин indesit з фронтальним завантаженням, підшипниковий вузол знаходиться в кришці бака барабана. Тому треба зняти верхню кришку самої машинки, і відкрутити противагу (цікавий факт: в старих пральних машинах противаговий камінь був вкритий в гумовий кожух, в нових же його немає – економія виробників), потім від’єднати бункер, після цього Ви побачите зверху бак, а по боках пружини, які утримують його у висячому положенні. Але це ще не все. Знизу пральних машин, є амортизатори, які захищають барабан від сильної вібрації. Їх так само необхідно зняти. Від’єднати треба і зливний насос з патрубками. Після всього зробленого, акуратно витягуємо бак за пружини, і кладемо його в зручне для розбору місце. Пів справи зроблено. Далі відкручуємо болти, які утримують дві половини кришки бака. І бачимо перед собою підшипниковий вузол. Далі витягуємо підшипники і сальник, і встановлюємо новий. Після цього збираємо назад всі запчастини, і перевіряємо роботу машинки.

                         заміна каменю противаги
заміна каменю противаги в пральних машинах Indesit


Пральна машина indesit не витримує заданий температурний режим.

У такої проблеми може бути, як мінімум п’ять причин її виникнення: зламався датчик температури, згорів ТЕН, несправний двигун, проблеми в ланцюзі живлення і остання – це електронний модуль.
Замінити ТЕН не складе особливих труднощів. Потрібно лише від’єднати задню кришку пральної машини, зняти ремінь, щоб він не заважав, і зайнятися витяганням тена. Перед собою знизу Ви побачите кілька проводів, приєднаних до нагрівача. Уважно запам’ятайте їх розташування. Відкрутіть гайку яка утримує ТЕН в баку. Після цього витягніть тен і вставте новий. Перевірте, чи щільно він увійшов, чи немає зазорів – це захистить від протікання. Потім з’єднайте назад всі дроти (головне не переплутати). І зберіть пральну машину в зворотному порядку. Якщо проблема в електроніці, то знадобиться допомога фахівця, оскільки, не маючи досвіду, зробити перепайку електронного модуля у Індезіт – практично нереально. Але в нашому сервісному центрі таких фахівців досить.заміна ТЕНу

Заміна нагрівача (ТЕНу) в пральних машинах indesit


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.