096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Whirlpool в Івано-Франківську

пральна машина ремонт

Whirlpool – американська компанія, яка була створена понад шістдесят років тому, і займається випуском різної побутової техніки. Перелік продукції, що випускається включає пральні машини, плити, холодильну техніку, витяжки та багато іншого. Продукція цієї торгової марки відповідає міжнародним стандартам якості, що підтверджується всіма необхідними сертифікатами. Саме тому побутова техніка торгової марки Вірпул користується найвищим споживчим попитом у різних країнах, у тому числі і в Україні. На сьогоднішній день продукція Whirlpool є однією з найбільш безпечних і надійних марок.

Ціни на ремонт пральних машин Whirlpool

Виклик майстра і діагностика в Івано -Франківську 100 грн; по області 150+5грн/км
1-ша категорія складності від 100 грн
Ручка, кнопка і інші деталі, без розбирання машинки, чистка фільтра зливної системи,ремінь,ніжки, зливний шланг
2-а категорія складності від  200 грн
Манжета люка, електронний модуль,ТЕН,зливний насос,патрубок, двигун центрфуги, мотор насос, датчик рівня води, пристрої блокування люка (ПБЛ), заливний клапан, аквастоп, завантажувальний люк, противага.
3-а категорія складності від 300грн
Барабан, підшипник, корпус, опора, хрестовина
* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонним номером вказаним нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Про компанію Whirlpool

Оскільки своєю основною метою компанія Whirlpool вважає збереження своєї лідируючої позиції в сфері виробництва побутової техніки, ведеться планомірна робота по розширенню асортименту і вдосконаленню продукції, що випускається. Сьогодні пральні машини, холодильники, плити та іншу техніку Whirlpool можна зустріти в різних країнах світу.
Компанія приділяє велику увагу якості продукції, тому вся техніка Вірпул, включаючи пральні машини, зазнає жорсткого контролю на всіх стадіях виробництва. Слід зазначити, що виробничий брак є вкрай рідкісним явищем, тому причиною більшої частини несправностей, через які доводиться робити ремонт пральних машин Whirlpool, є недотримання правил експлуатації пральних машин.

Основні несправності пральних машин Вірпул

Одна з найпоширеніших поломок – вихід з ладу ТЕНів.

Як правило, це відбувається через підвищену жорсткість води. Слід зазначити, що в цьому випадку ремонт досить складний і може проводитися тільки кваліфікованим фахівцем сервісного центру.


Протікає вода в області завантажувального люка.

Коли ви помічаєте, як тече вода з барабана, то перше, що спадає на думку – це не закрився люк. Але, це не завжди так. Найчастіше це відбувається, коли зношується гумова манжета, прокладка, яка призначена для захисту від протікань. У ній утворюються дірки, і через них просочується вода.
Основна причина, по якій це відбувається – час. Під дією постійної вологи, матеріал зношується, і відповідно, приходить в непридатність.
Але, є й інша причина – людський фактор. У нашій практиці відомі випадки, коли у клієнтів лицьова сторона манжети була розрізана гострими предметами, такими як лезо або голка. Тому рекомендуємо перед пранням перевіряти вміст того, що кладете в барабан, і по можливості прибрати всі сторонні предмети. Це дозволить продовжити термін експлуатації манжети до максимально значення.


Пральна машина Whirlpool не включається.

Якщо пральна машина перестала включатися, це ще не привід від неї позбавлятися. Наші сервісні фахівці вміють усувати несправності такого роду, швидко і якісно. Для початку, необхідно визначити з якої причини машина не включається, чи було запущено прання, або ж пральна машина не використовувалася і це сталося в вимкненому стані.
В першу чергу, можна самостійно визначити несправність. Як правило, їх всього дві. Відсутність електроенергії, що подається на пральну машину і електронний модуль. Якщо ж всі дроти в порядку, значить проблема в електронному блоці управління. Можливо, вигорів ланцюг живлення, або один з семисторів. Такі проблеми вирішуються методом перепаювання доріжок. Причиною такої несправності міг послужити різкий стрибок напруги, або підвищена вологість в приміщенні, в якому знаходиться пральна машина. Найголовніше – не намагатися усунути таку несправність самостійно, якщо у Вас відсутні досвід і знання, необхідні для ремонту.

Також почитайте “Діагностика пральної машини Whirlpool“.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.